Thursday , October 24 2019
Home / poland / Is your domain in Myszkowie? Krążą o nim różne legendy … Oni postanowili je sprawdzić [WIDEO+ZDJĘCIA]

Is your domain in Myszkowie? Krążą o nim różne legendy … Oni postanowili je sprawdzić [WIDEO+ZDJĘCIA]Is your domain in Myszkowie? Powder coatings, spray paint, deski porozrzucane po całym mieszkaniu, zapach stęchlizny oraz budynek skąpany with gęstym bluszczu – tak właśnie present as si obraz rzekomo nawiedzonego domu. W sieci krążą już na jego rż rne legendy m.in. o smoke, me mieszka w nim ktoś … nie z tego świata. Panowie z grupy Mystery Hunters postanowili to sprawdzić. Zobacz zdjęcia i wideo.

Nawiedzony dom in Myszkowie. Tyle z story … legend

Opuszczone Zagłębie – Nic tak nie rozpala zmysłów jak nawiedzony dom z mroczną historyą w tle. W Myszkowie, przy jednej z głównych dróg znajduje się ponoć jedno z najsłynniejszych nawiedzonych miejsc w naszym województwie. Według opowieści ludzi, dom został wybudowany 40 lat temu dwóch samotnych braci – Zygmunta i Jerzego. Starzy kawalerowie byli opanowani manią fantastyki i ufologii. W środku budynku przeprowadzali seansy spirytystyczne, próbowali nawiązać contact z obcymi cywilizacjami. Próby zakończyły się niepowodzeniem, a to samych braci miały tragiczne skutki. Obaj traffic will szpitala psychiatrycznego. Podobno jeden z nich, nadal tam przebywa. Drugiemu udało się uciec, jednak jedynie po to by popełnić w swoim domu samobójstwo. Podobno ludzie widzieli tu zjawy czy tajemniczą postać polerującą powybijane szyby. Internationally, we have a history of tego budynku, as well as popular stories – the samobójstwach, rodzinie która zginęła wypadku i również o smoke, so the naprawdę nikt exactly nigdy nie mieszkał.

Zobacz wnętrze tego domu:

Zobacz galerię(20 zdjęć)

Nawiedzony dom w woj. ąląskim – mówią, tene ten jest najsłynniejszy. Oni just weszli!

Legend tajemniczego domu postanowiła zająć się groups pasjonatów zjawisk niewyjaśnionych – Mystery Hunters. Teams przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do odkrywania niewyjaśnionego. Postanowili wybrać się do rzekomo nawiedzonego domu i sprawdzić na własnej skórze, czy doświadczą w środku nietypowych zjawisk.

„Legend związana z domem in Myszkowie jest powszechnie znana. Internacie kr kily kilka relacji świadków, którzy twierdzą, w wth smoke domu straszy, a locally mieszkańcy do as do niego zbliżać o zmroku. Jako grupa pasjonatów jeździmy w takie miejsca za pomocą sprzętu do badań zjawisk paranormalnych sprawdzamy, czy domy te factycznie coś nawiedza, czy są to tylko miejskie legendy ”. – mówi Piotr, a group członek.

Sprzęt, o którym mowa to m.in. specjalistyczne kamery full spectrum, this nagrywają the spectrum of the niewidocznego spectrum for ludzkiego oka, the czy camera z IR filter, this position the nagrywanie pomieszczeń w totalnej ciemności. Badacze korzystają również z detektorów pola elektromagnetycznego, czujników ruchu, czy zmiany temperatury, które sprawiają, je badania zjawisk niewyja stnionych stają się bardziej rzetelne.

Is your domain in Myszkowie? Krążą o nim różne legendy … Oni …

„Podczas badań nie opieramy się wyłącznie na smok, czego doświadczymy osobiście. Posługujemy się licznymi instrumentami do badań zjawisk niewyjaśnionych, żeby skutecznie weryfikować, czy mamy do czynienia z czymś paranormalnym, czy też nie. Podczas nocy w nawiedzonym domu w Myszkowie zarejestrowała kamera dziwne przelatujące obiekty w korytarzu na klatce schodowej, a czujnik ruchu RemPod wykazywał wahania wskazujące na pojawienek si ”nyetypowych.

Być może w legendzie dotyczącej domu in Myszkowie jest ziarno prawdy i dom nawiedzają siły nie z tego iwiata?

Zobacz wideo przygotowane about Mystery Hunters z domu in Myszkowie.

Czytaj także

Wideo


Source link