Tuesday , March 31 2020
Home / poland / Emma Watson in "Vogue'a": "Jestem SZCZĘŚLIWĄ SINGIELKĄ"

Emma Watson in "Vogue'a": "Jestem SZCZĘŚLIWĄ SINGIELKĄ"Emma Watson zyskała międzynarodową sławę dzięki role Hermiony Granger w serii filmów o Harrym Potterze. Just beyond the porch wyjść z szufladki przemądrzałej care of Hogwartu i pokazać się widzom z innej, dojrzalszej strony. Niebawem będzie można zobaczyć Emmę we need two screen remake'at dramatic Małe kobietki.

Im bliżej do premiery filmu, smoke częściej actressa pojawia się w mediach. Właśnie udzieliła wywiadu dla Vogue'a. Emma Watson is looking for more and more people who are interested in modifying their magazines and modifying them in order to be able to access them.

29-latka przyznała, we w związku ze zbliżającymi się 30. urodzinami i brakiem stabilizacji życiowej, odczuwała silny niepokój.

Zastanawiałam się, dlaczego wszyscy robią wielkie "halo" z przekroczenia "trzydziestki". To przecież nic wielkiego. Gdy skończyłam 29 lat, myślałam: "O Boże, jestem taka zestresowana i niespokojna". I would like to know, how to get married, to marry a couple of known podprogowy: "There are no stworzyłaś domu, ni masz męża i dziecka, a masz 30 lat i ni jesteś w jakimś bezpiecznym, stabilnym miejscu w swojej quarryze, albo dopiero nad smoke pracujesz …". To wywołuje nieprawdopodobny niepokój – wyjaśnia gwiazda.

Emma twierdzi, will buntuje się przeciwko beyond presji i zapewnia, will do szczęścia nie potrzebuje faceta.

Nigdy nie wierzyłam w to całe "bycie szczęśliwym singlem". Myślałam raczej: "To tylko taka gadka". Zajęło mi to dużo czasu, ale jestem bardzo szczęśliwa (będąc singielką – red.). Nazywam to byciem partner for samego siebie – mówi actora.

Co ciekawe, "szczęśliwa singielka" Emma w zes zeszłym miesiącu została przyłapana about paparazzi na pocałunkach z tajemniczym mężczyzną.

Wierzycie w jaj zapewnienia o smoke, że świetnie się czuje sama ze sobą?

Emma Watson ogłasza na łamach
Emma Watson ogłasza na łamach
Emma Watson ogłasza na łamach
Emma Watson ogłasza na łamach

Polub pudelek.pl on Facebook:


Source link