Friday , February 21 2020
Home / poland / Bring it to the knees. Publiczne pożegnanie gwiazdy K-popu

Bring it to the knees. Publiczne pożegnanie gwiazdy K-popuWe wtorek i w ęrodę (15-16 października) zrozpaczeni fan koreańskiej wokalistki, actor of modelki Sulli składali jej hołd w Seulu. Gwiazda K-popu zmarła 14 października w wieku 25 lat.

Sulli miała 25 lat

Sulli (sprawdź!), a właściwie Choi Jin-ri, You can also search for jobs in Sujeong-gu about swojego menedżera, but don't forget to do it.

The policeman rozpoczęła śledztwo w further sprawie. Nie zdradzono jeszcze, co było powodem jej iermierci, niemniej służby przypuszczają, 25e 25-letni gwiazda mogła popełnić samobójstwo;

"Zgodnie z zyczeniem rodziny Sulli, przygotowaliśmy miejsce, w którym fani – którzy zawsze ją wspierali – mogą się z nią pożegnać" – czytamy na Twitterze firmy S.M. Entertainment.

Fan we wtorek w godzinach popołudniowych localnego czasu gromadzili się at Shinchon Severance Hospital in Seulu. W e smoke samym miejscu mogą się z nią pożegnać w środę (godz. 12-21 localnego czasu).

Gwiazda rozpoczęła swoją career in show-business jeszcze jako dziecko, grając w filmach i serialach południowokoreańskich.

Największą sławę zdobyła jako wokalistka i członkini girlsbandu F (X). Grupa (sprawdź!) powstała w 2009, a Sulli śpiewała w niej do 2015 roku, kiedy zdecydowała, we woli skupić się na aktorstwie. Nieco wcześniej, w 2014 roku, zrobiła sobie także przerwę od śpiewania w zespole, względu na hejt, którego ofiar of padła. Wokalistka nie była w stanie psychicznie udźwignąć negatywnych komentarzy.

Sulli od lat zmagała się z napadami lęków i z fobiami społecznymi.

Sprawdź text utworu "Electric Shock" on Tekściory.pl!

Do the workshop muzycznej Sulli wróciła jeszcze w kolejnych latach, przygotowując się do solowego debiutu. W czerwcu 2019 roku światło dziennie ujrzał jej solowy singiel "Goblin".

Check out K-pop wywołał poruszenie fanów na całym świecie. Our Twitterze o zmarokej wokalistce wspomniano ponad 1.5 million razy. Piosenkarka miała również liczne grono fanów w Polsce.

————————————————– ————————————————– ————

Are you able to pomocy, porozmawiaj otwarcie o problemach z osobą, której ufasz, zadzwoń 116 123 lub 116 111 lub wejdź na stronę www.pokonackryzys.pl.


Source link