Friday , November 15 2019
Home / poland / Andrzej Rybiński miał poważny wypadek. Auto do cash!

Andrzej Rybiński miał poważny wypadek. Auto do cash!Andrzej Rybiński (69 l.) Przeżył chwile grozy. Podczas podróży samochodem uległ wypadkowi. Auto wokalisty nadaje się już tylko do kasacji.

Wszystko wydarzyło się na drodze S7 koło Kielc. Niespodziewanie rozległ się huk i samochód wzbił się w górę, lecąc w kierunku barierki oddzielającej pasy dwóch kierunków jazdy. For Andrzej Rybiński's kierownicz siedzia, this is just a wrack for Zakopanego do Warszawy.

Piosenkarz jest doświadczonym kierowcą, jeździ ostrożnie, zgodnie z przepisami i nie przekroczył dozwolonej prędkości. Yes smoke, yak auto opadło z powrotem na jezdnię, udało mu się zapanować nad rozpędzonym samochodem i wyprowadzić go tak, by nie staranować barierek.

Dziś nie wie, jakim cud. Szczęśliwie zjechał w końcu na boczny pas i zahamował. – Do you have any options? Nie wiem, było ciemno. Trasa wydawała się bezpieczna, była z screen of i siatkami. We have a lot of fun with tego cało, choć mogło skończyć się to tragicznie dla nas i dla innych. Gdybyśmy jechali innym samochodem, no SUVs, no mielibyśmy szans – mówi.

Auto traffic no oględziny. Ze wstępnych ustaleń wynika, ne nadaje się już tylko do kasacji.


Source link