Thursday , February 20 2020
Home / lithuania / Statybininku dirbantis Vitalijus negali gyventi be metgimo: mezga rytais, vakarais ir automobili | Gyvenimas

Statybininku dirbantis Vitalijus negali gyventi be metgimo: mezga rytais, vakarais ir automobili | GyvenimasThe beauty of V.Kalinovas is the statue of the skirmisher, skiria mezgimui.

Please, check out the rank and file rank in the box below. Vitalijaus Vamona Vaida yra ceramikė, todėl savo erdves namuose jie turi kiekvienas sau.

Large sudomino mokykloje

Kaip pasakojo V.Kalinovas, savo pomėgį vadinantis liga, megimu jis susidomėjo this classroom. Tuo metu vykdavo vadinamosios darbų pamokos, per kurias įprastai mergaitės buvo mokomos moteriškų, berniukai – vyriškų užsiėmimų.

“Ir man patiko grandma. Pasikviečiau tada vieną merginą ir sakau: užsirakinkime course nors, kad niekas nematytų, ir tu pamokyk mane megzti. Man tada gėda buvo.

The classroom has a total of 20 rooms with 10 mergers. Atrodė, kad gėda ne tik prieš klasiokus, bet ir prieš visa mokyklą. Nejau berniukas mokysis megzti? Bet taip ir pradėjome mokytis ", – pasakojo kaunietis.

Vitalijus sako labai greitai perpratęs mezgimo esmę ir įsivažiavęs. Slėptis ilgai taip pat nereikėjo, o netrukus nuo non užsikrėtė ir kiti klasiokai – mezėė visa class.

Pirmasis darbas – megztinis

Pirmasis Vitalijaus mezginys buvo megztinis sau pačiam. Tada, sovietmečiu, buvo sunku gauti gerų siūlų, todėl jis mezgė tokiais siūlais, kokių turėjo.

“Tai buvo kiliminiai siūlai. Dabar aš tokius dedu į kojinių kulną, kad tvirtesnis būtų. O tada megztinis dėl siūlų labai susitraukė ir man buvo per mažas. Taip ir neužsivilkau ”, – read the article.

Vis tik pirmoji nesėkmkm nepriverti nuleisti rank. Vėliau Vitalijus ne tik mezgė įvairius gaminius, tačiau rišo kilimus. For the rest of the career Vitalijui teko numegzti ir sucnelių, ir moteriškų pėdkelnių.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Kauniečio Vitalijaus pomėgis - mezgimas

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Kauniečio Vitalijaus pomėgis – mezgimas

Gaminius parduoda žmona

But we have a lot to do, and I am very proud of it. Penkiolikos metant santuokos jubiliejų šiemet čvenčiančioje šeimoje, kaip sako pats Vitalijus, ji abu su žmona yra panašūs.

Vilma – ceramics, todėl dalyvaudama įvairiose mugėse bei šventėse kartu su savo gaminiais priglaudžia ir vyro numegztas kojines ir pirštines.

„Onamona šį mano pomėgį priima normaliai. Prieš daug meta do jai pasaka: sutiksi vir ne suprasta liga. Ir jis liks visam ", – juokėsi V.Kalinovas.

Kojinin ir pirintin. Gamiuos gaminius dabar mezga vyras. Visų pirma dėl to, kad tai – vieni populiariausių megztų dalykų, juos galima dovanoti. Tačiau net ne tai svarbiausia. Svarbiausia – greitas scoreas.

“You don't have to pay for that, laisvu metu. Tad jei megzčiau suknelę, užtrukčiau ilgai. O man norsi greito resulto ", – rotated Vitalijus.

Pinigus invested į siūlus

Tiesa, mezgimas in veikla, when the bent of the dalits priests prie šeimos biudžeto. Visų pirma, V.Kalinovas parduoda nedaug savo gaminių, o mugių sezonas Lietuvoje nra ilgas.

Be to, muges ėmus organizuoti vienai įmonei, pakilo kainos norint nuomotis vietą. O štai vienoje garsioje lietuviškų touched parodoje norint išsinuomoti vietą ir prekiauti dvi dienas reikia sumokėti 800 euro.

Viena pora Vitalijaus offers 12 to 15 euros per person, 10 – 12 euros per person, todeles sum dideles sum of money. Be to, kartais kojinių ar pirštinių paprašo bendradarbiai, todėl mezga ir jiems, ir jųeimoms.

Pinigus, kuriuos gauna už parduodamus gaminius, Vitalijus išleidžia siūlams. Perka juos kilogramais.

Here are just a few things when it comes to kino, kad reikės laukti, Vitalijus pasima ir mezginį.

Patyręs mezgėjas gerai išmano ir mezginių raštus, neretai kuria juos ir pats. Prieš tai pasibraižo ant popieriaus lapo, pagalvoja ir tada perkelia į mezginį.

Oj kojines Vitalijus mėgsta įmegzti ir užrašus. Tarkime, vardus te, I have kojini skirtos.

O štai vienos šiltos ir spalvingos kojinės skirtos jo žmonai Vilmai. Į jas įmegztas užrašas "Saulutei".

Mezga, kol aušta kava

Mezga V.Kalinovas dažniausiai rytais, prieš darbą. Kaip sako jo onamona Vilma: laukdamas, kol atvės kava. Piam pomėgiui jis skiria ir vakarus.

You only have one when it comes to the kino, kad reiks laukti, Vitalijus after the big kad – just kad laikas neitų tuščiai. Mezga vyras ir tada, kai žmoną veąa ug muges, when viska di tenka jos laukti. Kartais sulaukia aplinkinių nuostabos.

A card for the Romanian Government was donated by President Dalia Grybauskaite.

“Of course, the cad is very much the mato card of the nosipirko kojines. Aišku, kad smagu. Įvertinimas “, – ptyptelėjo V.Kalinovas.

Vitalijus sako, kad mezga ir žiūrėdamas tvorių o į mezginį i užtenka tik užmesti ilvilgsnį.

“It didn't work twice sėdėti, net ir tvorių žiūrėdamas. You are just getting started, alas virbalus ”, – ptyptelėjo kaunietis.


Source link