Saturday , December 7 2019
Home / lithuania / Record for the Eurolygoje starters Rimas Kurtinaitis: "Aš laimingas" | Eurolyga

Record for the Eurolygoje starters Rimas Kurtinaitis: "Aš laimingas" | Eurolyga„For daug klydome rungtynių wells. 12 klaidų yra per daug kaip tokiam mačui. Bet džiaugiuosi, kad mano ėaidėjai suprato, jog tai yra negerai, – spaudos conferencijoje po mačo sakė R.Kurtinaitis. – Checking the rungtynes, bukome susikoncentravę iki pabaigos ir tai buvo gera system. Aišku, visos komandos nori gerai gintis, bet jei visada do taip, kaip nori treneriai, score 0-0! Bet your head there, in between. Kai renkame taškus, savit pasikim. Bet pridurčiau, kad Miunchene dar ir gerai gynėmės. ”

The "Chimki" savagery kit namuose the native Athenian "Panathinaikos", tai bus geriausias R.Kurtinaičio penkerių rungtynių startas Eurolygos istorijoje.

Lietuvis turės daugiau laiko pasiruošti antradienio mačui – savaitgalį Pamaskvės klubas neturės VTB lygos rungtynių. Tai R.Kurtinaičiui leido apdovanoti savo komandą.

"Savaitgal mums nereikia žaisti VTB lygoje, tad visi, be abejo, gaus po laisvadienį", – tikino strategas.

The "Chimki" pyramid of the Bayern priory system is being used to retrieve the vocal cords. Past card Chimkų klubas Miuncheno team salary 2015-aisiais.

“If I can get mums buvo labai svarbu laimėti ak vakara, – tikino 19 taškų ir 9 resultyvius perdavimus surinkęs Aleksejus Švedas. – ėaidėme tikrai gerai. Ėaidėme ir gynyboje. ”

"Chimki" potato net 57,6 proc. dvitaškių (19/33) ir 52,2 proc. tritaškių (12/23) be private "Bayern" suklysti net 19 card.

“Darau tai, which lacks prašo treneris, – just 17 years old R. Kurtinaičio auklėtinis Anthony Gillas. – Bet svarbiausia, cad pademonstravome go gynyb collection. Miunchenas yra puiki command ir ir visada sunku pasekti pergalę. Smagiausia, kad žaidėme kaip command ir pasitempėme svarbiausiais momentais. Tours išlikti commands. You're coming, netizens of luck. "

"Bayern" is currently hosting R.Kurtinaičio's team of 2 teams and 2 pralaimėjimus.

VIDEO: "Eurolygos diena": J.Jasikevičiaus "giralgiris" prieš T.Parkerio ASVEL
Source link