Sunday , February 23 2020
Home / lithuania / R.Šiškauskas: bus labai įdomu stebėti Butkevičiaus ir Ulanovo dvikovą

R.Šiškauskas: bus labai įdomu stebėti Butkevičiaus ir Ulanovo dvikovąRamūnas Šiškauskas for šešerius Vilniaus "Ryte" praleistus metus pats on card ir two studios and dvikovas prieš Kauno "įalgirį".

Su Vilniaus commanded the two main cartoons of the LKL Emperor Sosto R.Šiškauskas teigia, kad "giralgiris" and the Vyksianči "Ryto" ir "giralgirio" rungtynių favoritas. Tačiau tuojau patiduria: "Bet tai nereiškia, kad" Rytas "negali įveikti kauniečių".

“Tai yra had a season of pradžia, often rungtynž dažnai do specifics. Abi komandos kol kas be didelių trikdžių važiuoja LKL pirmenybėse, tačiau stringa Europoje. Manau, kad tiek "Rytas", tiek "giralgiris" dar gerins savo idaidimą. Kauniečiai tai jau parau prieš kelias dienas įveikę Madrido "Real" command ", – kalba R.Šiškauskas.

Paklaustas kokių argument sekmadienį gali tur „ti "Ryto" command, buęęs krepšininkas išskiria norodi, jog if blogesnis.

"Sakyčiau, kad susitikimo favoritu bus" giralgiris ", bet" Rytas "taip pat turi savo galimybių. Omainoma, vilniečiai turi sužaisti labai gerą mačą. Predant gynyba ir baigiant begaliniu noru, energija, užsivedimu. Sportas tuo ir žavingas, kad card favoritie ima ir nukrenta. To have a "suspect" suspect that the "Real" turbines were favored. Tačiau areną neuleidę galvas paliko Madrido krepšininkai “, – samprotauja R.Šiškauskas.

Jis taip pat pastebi, kad Vilniaus ir Kauno klubų susitikimuose pagrindinį vaidmenį labai dažnai suvaidina Lietuvos krepšininkai.

„Manau, kad lietuviai labiau suvokia šio derbio svarbą, ątampą. Nemaža is dalis augo stebėdami "Ryto" ir "Žalgirio" mūšius. Legionieriams suvokti tai yra sunkiau, jie tokiuose mačuose būna pagalbininkai. Prisimenu i savo gratikies Graikijoje: visi kalbėdavo api "Panathinaikos" ir "Olympiakos" susitikimus, boo svarbūs ir man, tačiau vietiniai žaidėjai šiuos mačus išgyvendavo dar kitau, stipria. The bus stop for the Arno Butkevičiaus by Edgaro Ulanovo dvikovą. Taip pat laukiu abiejų mexikiečių akistatos command “.

Vilniaus "Ryto" at Kauno "giralgirio" susitikimas andiandien 17 val. vyks "Siemens" aren't Vilniuje.


Source link