Home / lithuania / Prienuose – Lukauskio and this infamous "CBet" seasonal system / Naujienos

Prienuose – Lukauskio and this infamous "CBet" seasonal system / Naujienos

Nuotr .: BNS

Nuotr. BNS

Trečias kartas nemelavo. Mindaugas Lukauskis prabilo svarbiausiu metu, o not vedamas Priory "CBet" (1-2) treetiosiose Lietuvos krepšinio lygos ("Betsafe-LKL") regresses after many seasonal system.

Rungtynių žaidėjas

Martynas Varnas

Manto Šerniaus auklėtiniai po atkaklios kovose namuose 88:72 (21:18, 22:23, 21:18, 24:13) palaužė Alytaus “Sintek-Dzūkijos” (1-2) team.

Susitikimas taškas į tašką vyko nuo pat rungtynių pradžios, o mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Prieniškiai sėkmingą atkarpą sužaidė ketvirčio viduryje. Mindaugas Lukauskis realizavo baudos metime po technojes Egidijaus Dimos pražangos, kitako atakoje pridėjo ir metlimą, iki mačo pabaigos likus mažiau nei 4 mins, tritaškį atseikėjo Devonas Van Oostrumas ir 73 – CB 73 ".

"Sintek-Dzūkija" boasted a shortage of sums, such as Lukauskis' sighs of tritaįk ir, iki rungtynių pabaigos likus 2 minutes, prieniškiai jau pirmavo 76:68.

Neilgai trukus Prienų captainos captain's dar card after having toil ir taip nusprendė mačo baigtį – 79:68. Lukauskis for the surinko beveik surgery clinic – 10 i 24.

Tiesa, nugėtojų gretose naudingiausiai žaidė Arnas Velička, cure 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7/9 baudos), atliko 9 resultyvius pardavimus, atkovojo ir perėoįu be 1 22.

"CBet": Arnas Velička (9 dep.) By Mindaugas Lukauskis (5/7 tr.) Yes 16, Martynas Varnas 15.

"Sintek-Dzūkija": Mindaugas Sušinskas 18 (4/5 dv.), Adrianas Bowie (4/13 dv.) By Radoslavas Pekovičius (5/5 dv.) Yes 13, Loganas McLaneqeas 10.