Thursday , October 17 2019
Home / lithuania / Mitybos specialist: norint išvengti lėtinių negalavimų, reikia keisti valgiaraštį

Mitybos specialist: norint išvengti lėtinių negalavimų, reikia keisti valgiaraštįT.Šliažaitė pastebi, kad pakeitus mitybą ir gyvenimo būdą, susitvarkius su stresu, jos consultu ųmonių sveikata pagerėja. Patarimų mitybos ir gyvenimo būdo klausimais after Tautvilę savo patientus atsiunčia ir medikai.

– Pasauline sveikatos organizacijos duomenimis, luteinous legume kelia didziiaąi large ęmonia sveikatai. Gydytojų teigimu, has become a galima išvengti pakeitus mitybą ir gyvenimo būdą. Which practice routine: kiek ėmonėms, besiskundžiantiems lėtiniais skausmais, lėtiniais uždegimais, tai gali padėti?

– Mityba, gyvenimo būdo pakeitimas yra pirmosios priemonės, kurias reikėtų naudoti, jei mus kamuoja lėtiniai susirgimai ar kiti sveikatos negalavimai. Kalbant apie tokius lėtinius susirgimus kaip cukrinis diabetas, cholesterolis arba padidėjęs kraujo spaudimas, jie mus lydi nepriklausomai nuo metų laikų. Šių league atveju mityba yra nepaprastai reikšmingas dalykas. Contact your cardiologist after you have the disease, cholesterolis padi. Jia jau nebe vaistais bandoma spręsti šią problemą, o keičiant mitybą. All pasitelkiami ir mitybos specialistai. Tas pats galioja ir antro tipo cukriniam diabetui, kuriuo dažniausiai serga vyresnio amžiaus žmonės: pakeitus mitybą, cukraus kiekis kraujyje dažniausiai savaime susireguliuoja ir žmogus vėl jaučius.

Immuninio pobūdžio lėtiniams susirgimams, tokiems kaip rheumatoidinis artritas, hašimoto tiroiditas (viena iš skydliaukės uždegimų rūšių – red.past.), Egzema, šienligė, psoriazė, mityba taipr neurii, mityba taip pat tt nep ne ne net tap Dažniausiai keičiantis gyvenimo būdui, padidėjus stresui, šios ligos gali dar labiau suaktyvėti.

Between labai dažnai girdime apie vėžio grėsmę. I have ties with the league. Tačiau dažniausiai sergama ne vėžiu, o lėtiniais uždegimais, kurie blogina mūsų gyvenimo kokybę.

Deja, ūvairūs lėtiniai susirgimai šiuo metu yra didžiausia epidemija pasaulyje. Between labai dažnai girdime apie vėžio grėsmę. I have ties with the league. Tačiau dažniausiai sergama ne vėžiu, o lėtiniais uždegimais ir kitais lėtiniais susirgimais, kurie blogina mūsų gyvenimo kokybę.

– Įvairūs lėtiniai uždegimai dažniau būdingi antsvorio turintiems žmonėms?

– Vienareikšmiškai taip. Kai į mane konsultacijos kreipiasi ogmogus, net tais atvejais, kai jis nenori mesti svorio, aš visada klausiu jo svorio. Tam, kad suprastume, ar vien dėl savo svorio į mane creipęsis žmogus nepapuola į rizikos grupę. Kūno masės indeksas (KMI) visiškai tikslus rodiklis. Kartais žmogus būna labai raumeningas, ir tai gali iškreipti KMI resultus. Būtent dėl ​​šios priežasties aš visada vertinu ir tai, ar žmogus neturi papildomų kilogramų alink juosmenį. If you suspect a kilogram of diabetic rash susirgti cukriniu diabetu, the problem arises with the risk of developing a rash.

– Teigiama, cad diet, curative diet soap, transriebal diet rafinuoto cukraus, yra susijusi su didesne molecule, kovojanči su uždegimu, gamyba. Who is manote apie tokią diet?

– Transriebalai ir rafinuotas cukrus – tikrai yra blogis. Juk kas yra transriebalai? Tai margarinas, mayonnaise, and rice are sausage-flavored aliejuje kept maists. O rafinuotas cukrus – tai pridėtinis cukrus. Tačiau sočiųjų riebalų negalėčiau priskirti prie sveikatai problemas darančių. Pavyzdžiui, svieste yra daug sočiųjų riebalų. Bet iš sviesto gauname vitamin K2, nepaprastai naudingo mūsų imuninei sistemai. Kitas sočiųjų riebalų pavyzdys – kokosų aliejus. Su kokoso aliejumi atlikta airvairių tyrimų. Tačiau jis turi antibacterinių savybių, be to, jis didina most cholesterol ir mažina blogąj. Sutikčiau, kad transriebalai ir rafinuotas cukrus didina uždegiminius procesus, o sočiųjų riebalų nebent perteklius, sakyčiau, juos skatina. Mat, kai sotieji riebalai yra maišomi su cukrumi, tada jie gali sukelti problemų. Bet jų sumažinti iki tokių norm, kaip dažnai rekomenduojama, tikrai nereikėt. If you have any issues, please contact me.

– Yra duomenų, kad fizinis ir emotinis stresas yra susijęs su uždegimus sukeliančių cytokinų išsiskyrimu. Jūsų patarimai – kaip atsikratyti fizinio ir emotinio streso?

– Stress – vienas didžiausių sveikatos problem sucųlėjų. Jis ungjungia žalią šviesą įvairiems negalavimams. Pavyzdžiui, genetiškai galime turėti polinkį kažkokiai ligai (tarkime, t sirtis sirgo egzema), bet between ramiai gyvename savo gyvenimą – ir oda sveika. Tačiau gali būti, kad, staiga patyrę kažkokį sukrečiantį įvykį ar tiesiog išgyvenę streso lydimą laikotarpį, susidursime su odos problemomis. Equipments, caddy sergame. There are turquoise polynomials, nereiškia, cadavers and malignant lesions. Bet gali būtų priežasčių, kurios atvers kelią ligai pasireikšti, pavyzdžiui, stresas.

Jei daugelis omeinome, kas yra eminis stresas, tai fizinio streso sąvoką dažnai reikia paaiškinti. Sirgti, gerti for daug kavos, vartoti alkoholį, for daug ir for stipriai sportuoti taip pat yra fizinis stresas. Pavyzdžiui, jei patiriame daug eminio streso, reikėtų labai atsargiai elgtis su stimuliantais. Vadinasi, reikia labai sumažinti alkoholio, kofeino ir net saldumynų kiekį. Nes saldumynuose esantis cukrus taip pat yra stimuliantas. Tokiu atveju labai svarbu įtraukti daugiau magnio turinčių produktų. Tai yra žalios spalvos daržovės, tokios kaip inpinatai, brokoliai, riešutai. Labai svarbu gauti pakankamą kiekį baltymų. There are antiksčiams, atsakingiems and stress regulators.

Norint įveikti emotion stress svarbu keisti gyvenimo būdą. Anksčiau aš labai tikėjau tuo, kad, pakeitus mitybą, susitvarkys ir gyvenimas. Dabar nebetikiu. Mityba yra didžiulė sveikatos dalis, tačiau i sveikatą skirstau and tris dalis, trillion details: emotional emotion, mityba ir fizinis aktyvumas. Ir jei kažkuri i šios dlionės detalių pasim, geros sveikatos nebus. Yra ųmonių, kurie gerai, gal net per gerai maitinasi, tačiau, jei jy gyvenime nėra ramybės, nepaprastai švari mityba tampa dar vienu streso šaltiniu. O tai padaro daugiau žalos, nei duoda naudos. Taigi, svarbu surasti būdą, kaip subalansuoti būsęn emūn. Labia labai svarbus yra miegas. There are patios, daug streso, anksčiau išjunkite tvori, nenueikite susitikti su draugais, bet išsimiegokite.

Taip pat labai siūlyčiau ieškoti veiklų, kurios leistų atsipalaiduoti. Vienas atsipalaiduoja sport salėje, kitas – užsiimdamas dvasine veikla, pavyzdžiui, melsdamasis arba medituodamas. Trečias – kiekvieną savaitgalį išvažiuodamas kažkur į gamtą. Kai kurie mano patientai, paklausti, ką daro, kad atsipalaiduotų, sako: card per tris mėnesius išvažiuoju atostogų. To maža. Reikia kasdienių stress stress mažinančių veiklų.

Be them, reikia stiprinti sveikat emotion. You are between labai jautriai žiūrime į tam tikras situacijas, turime save mokyti taip į jas nežiūrėti. Nes didelis jautrumas labai dažnai baigiasi skrandžio opomis.

– laiais laikais daug kalbama apie kurkumino naudą, yra duomenų, kad jis padeda ir lėtinių uždegimų atvejais. Does Nokia have apomic curcumin?

– Tikrai esu už kurkuminą. Ciberžolėje esantis aktyvusis ingredientas kurkuminas yra dažniausiai vartojamas esant uždegiminiams susirgimams ir padeda ėmonėms, kuriuos kamuoja nusilpęs immunitetas, sąnarių problemos ar net tokios immunosipos psosoria soseltos problem. Būtent dėl ​​šios priežasties ruošiant maistą ciberžolės prieskonį rekomenduoju vartoti kuo dažniau, o essential rimtesnėms sveikatos problemsoms net rinktis kokybiškus papildus.

– Teigiama, kad mankšta, gyvenimo būdas padeda išvengti uždegimų, judrus. Jųsų akimis, kiek svarbu judėti, gyventi fiziškai aktyviai?

– Judėti yra labai svarbu. Teak, kaip minėjau, labai svarbi yra pusiausvyra. Jei gyvenime yra labai daug streso, siūlyčiau neužsiimti itin aktyvia fizine veikla. Tai yra, nepradėkime bėgioti marathono, sport sal nedje nedirbkime itin intensyviai. Nes, jei i sporto salve beveik išropojame, tai sporto jau buvo per daug. O bendra taisyklė yra tokia: žymiai geriau nors 10 min. kasdien praleisti fiziškai aktyviai nei vieną card for savaitę nueiti į sport sal, ir gausiai liejant prakaitą, atidirbti dvi valandas.


Source link