Home / lithuania / Mačiulis buvo blankus, OEK AEK Attracted Prohibition of Prohibition / Naujienos

Mačiulis buvo blankus, OEK AEK Attracted Prohibition of Prohibition / Naujienos

Nuotr .: FIBA.com

Nuotr. FIBA.com

Jonas Mačiulis won the title, not atstovaujama AEK Athletic (0-1) tomorrow in the Graikijos Championship.

Lietuvio klubas Athene derby 68:89 (17:23, 17:25, 15:19, 19:22) neatsilaikė prieš Eurolygoje rungtyniaujančią "Panathinaikos" (1-0).

Maximum 20 minutes of diapers 2 taukkus (0/3 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. Met.), Atkovojo 2 kamuolius, atliko result per week, varokovams irara block, 2 kartus prasižengė ir tiek pat card taisykles pažeisti varžovus.

AEK pralaimėjo visus keturis rungtynių kėlinius ir neturėjo jokių šansų laimėti rungtynes.

The result of AEK was the loss of Kendrickas Ray, the "Panathinaikos" team atseikėjo 18 taškų.

Tuo metu "Panathinaikos" commande labiausiai after DeShaunas Thomasas, 26 th, Jimmeris Fredette thirty 3 and 5 th 13 th.

This is a 16-day AEK prize-winning FIBA ​​Champions League title, as well as priims svečius i Prancūzijos – the commando “Pau-Lacq-Orthez” crepešininkus.