Sunday , November 17 2019
Home / lithuania / Kerrui – Trumpo kirtis tree: "Jis – silpnas ir graudus" / Naujienos

Kerrui – Trumpo kirtis tree: "Jis – silpnas ir graudus" / Naujienos
Nuotr .: AFP – Scanpix

Nuotr. AFP – Scanpix

Ųodžių karas tarp "Golden State Warriors" trainer Steveo Kero ir JAV present Donaldo Trumpo, panašu, tasi.

Prieš kelias dienas Trumpas išjuokė Kerry ir pavadino jį mažu berniuku dėl to, jog, pasis pasak JAV present, strategas vengė griežčiau pasisakyti apie NBA ir Kinijos conflict.

Paklaustas apie land Trumpo išsišokimą, Kerras to pernelyg nesureikšmino ir teigė, kad tai tėra circuses.

ŠIš pradžių tai tikrai nustebino, nes buvo kalbama apie mane. Tačiau tada mintyse stabtelėjau ir pagalvojau, kad tai (su Trumpu) vyksta kiekvieną dieną. Vakar blizgučiu tapau aš. Andiandien bus kažkas kitas, rytoj – vėl kitas. Ir šitas circuses toliau tęsis. Tai buvo keista, bet taip jau įvyko “, – Trumpo žodžius prisiminė Kerras.

Read this book by Kerro for free, on the Rockets net of Darylo Morey's generalinio vadybininko. Visit Kerras ir v atl buvo atsargus rinkdamas žodžius.

"Tikiuosi, jog suprasite mano teisę neatsakyti šį aus klausimą, nes tai tik daro bereikalingą antraštę", – said jis.

"Sign up for free, and get rid of the well," said Kerras's Honeymooner in Honkongo. – Vienas i dalykų, kuriuos supratau, kad i istorija mug daug skirtingų camp, taigi negaliu sakyti, jog jaučiuosi komfortabiliai commentuodamas ąią untrue. "

Trenerio žodžius išgirdęs Trumpas vėl nesusilaikė ir išreiškė savo mintis tviteryje.

“Labai linksma stebėti kaip Kerras keliaklupsčiauja ir pataikauja yes, there are no kinks apie China. Jis atrodo silpnas ir graudus. Nenoriu matyti non Baltuosiuose rūmuose! ”, – rašė Trumpas.

Paskutinis sakinys veikiausiai buvo apeliuotas į kitus Kerro žodžius, when you are about to visit Baltuosius rūmus ir teigė, jog anuomet ji turėjo pagarbos ir orumo aurą.

“Praėjusią naktį prisiminiau savo įvairius visitus į Baltuosius rūmus. Gyvenau privileges gyvenimą ir iki Trumpo atėjimo buvau susitiks su penkiais buvusiais prezidentais.

Vienintelis dalykas, apie kurį dabar galvoju yra contrastas tam, kas vyko prieš 35-erius metus. Nebuvo jokio skirtumo, kurioje politinėje pusėje esi, kokią partija palaikai ir panašiai. Baltieji rėmai rodė orumą ir pagarbą tiek ėmonėms, kurie juos lankė ir tiems, kurie ten dirbo. Liūdna, jog viskas taip sugriuvo, tačiau tikiuosi ir manau, kad atsiras subrendęs vienytojas, kuris atstatys turėt orumą “, – said Kerras.


Source link