Wednesday , October 16 2019
Home / lithuania / K.Masiulis persigalvojo: plikai nusiskus, nes tai padaryti lengva

K.Masiulis persigalvojo: plikai nusiskus, nes tai padaryti lengva„Esu nutrients lygiai taip pat nusiskusti. Ir tą padarysiu pirmadienį. Taip ketinu parodyti, kad tai nėra sunku padaryti. Politics is not about reikalus, when it comes to the land, "- the penitentiary" China Radios "laid out by" Pozicija "by K.Masiulis.

Ketvirtadienį 15min jis kalbėjo kitaip. Klausiamas, ar pats dėl sergančio collegos palaikymo nenusiskustų, K.Masiulis sakė, kad ne.

“Are užjausčiau, bet ar reikia čia man, are you colleague susirgo, is there a demonstration? Užjausti, taip. Ogmogiška atjauta – labai svarbus dalykas, bet politikų ar įžymybių elgesy visada galima rasti savireklamos dalykų. Tą aš įžvelgiu ”, – kalb Sejo Seimo narys.

A.Verygos sprendimą nusiskusti K.Masiulis buvo išjuokęs feisbuke, tačiau partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio patartas įrašą ištrynė.

K.Masiulio įrašas feisbuke

K.Masiulio įrašas feisbuke

Tačiau G.Landsbergio patarimo atsiprašyti A.Verygos parlamentaras nepaklausė. Of course, the net was at stake.

Vakarop K.Masiulis feisbuke para pasiaiškinimo žinutę feisbuke.

„Vienas iš mano pačių artimiausių žmonių serga oncologine liga, tai nelinkiu to niekam, nes liga yra baisiausias dalykas coke gali nutikti ogmogui. Jausmai tokie, kad plaukų netekimas tai visiškas menkniekis .. šiuo atveju ministro akcija negali būti sulyginta su tikru skausmu ..

Tai dabar va ministras okstai coke jautrus, o visi kiti, kurie muri plaukus, nejautrūs? Taip, galima daryti tokias akcijas dėl laimėtų ar pralaimėtų krepšinio rungtynių, bet žmogus serga, galbūt mirs .. ar čia vieta viešiesiems ryšiams? ”- klausė jis.

A.Verygos sprendą nusiskusti critikavo ne te K.Masiulis. G.Landsbergis pats lrytas.lt sakė, kad tokios palaikymo akcijos organizuojamos vaikams, o ne suaugusiems vyrams.

Conservatorius Andrius Navickas feisbuke rašė, kad jam svarbiau ne tai, kas ant ministro galvos, o kas joje.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Andrius Navickas

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Andrius Navickas

„A.Veryga tvirtina, kad galvą plikai nusiskuto pats ir visai ne dėl utėlių. Jis solidarizuojasi su Sauliumi Skverneliu. No, they were asmeniškai svarbiau ne tai, kas pas Veryga ant galvos, bet tai, kas joje. Svarbu, kad jis ne solidarizuotusi, bet short toki system, when unmonitored veiksmingiau gauti pagalbą ir sveikti .. O gal ministras tokiu do atgailauja? Senais laikais buvo tokia atgailos practice: nusiskusti plaukus ir barstytis pelenais “, – rašė jis.

Įis įrašas kol kas nepanaikintas.

Pats S.Skvernelis ketvirtadienį vakare padėkojo A.Verygai už palaikymą ir pareiškė, kad jam tai yra labai svarbu.


Source link