Monday , November 18 2019
Home / lithuania / Ip Kiprą sužadėtuvių metinių minėti vykusio Nerijaus Juškos atostogų džiaugsmą pertraukė netikėta žinia

Ip Kiprą sužadėtuvių metinių minėti vykusio Nerijaus Juškos atostogų džiaugsmą pertraukė netikėta žiniaVisualize greitai džiaugsmą pertraukė netikėta žinia, jog visų atostogų metu Nerijus perims savo žmonos rūpesčius. Agnė atostogų naujieną įvertino trumpai – "Tai kosmosas!" Ir jau suskubo lepintis viešbučio SPA malonumais bei Kipro saule, rašoma pranešime spaudai.

Nerijus dar nori pasitikslinti: „Negi taip visą savaitę? Not us, juk viskam yra ribos! Tada jau atskirai man reikės poilsio po tokių „atostogų“, – su šypsena veide apie naujieną kalbėjo vyras bei pridūrė, jog iš tiesų būti su vaikais jam nausra bausmė, o džiaugsmas, bei nudžiugžėėuouoadadadadad k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k.

Maudo duše vaikus Nerijus dainuodamas, o juos užmigdo pietų miego taip pat be jokio vargo – sekdamas "pasaką" apie savo ir Agnės pažintį. Rhodes, garsiam vyrui vieni juokai prižiūrėti vaikus.

Do you have links to the web site of Nerijus spengler staigmeną žmonai? Juk į Kiprą jis atvyko norėdamas nustebinti žmoną sužadėtuvių metinių proga, nes per atostogas sukanka lygiai ketveri metai nuo garsios poros sužadėtuvių.

Suderinti visas detal su kipriečiais, paruošti vakarienę paplūdimyje saulei leidžiantis ir išlaikyti viską paslaptyje nuo žmonos Nerijui sekėsi sunkiau nei vienam leisti laiką su vaikais.

Kaip romantiškai paminėti ketverių metų sužadėtuvių sukaktį Nerijus pakvies savo žmoną Agnę, pamatysite jau šeštadienį, 17:25 val., Laidoje "Kelionių panorama" per LNK.

DELFI griežtai draudžiama unprofessional information available online or in traditional, traditional askiniasklaidos priemonės ar kitba arba platinū media media kurioo nors pavidalu be sutikimo;


Source link