Wednesday , November 13 2019
Home / lithuania / "Green White Boys" Apply to Vilniuje Conflict: "Mums Were Unsatisfied" / Naujienos

"Green White Boys" Apply to Vilniuje Conflict: "Mums Were Unsatisfied" / Naujienos
Nuotr .: BNS

Nuotr. BNS

Kauno "giralgirio" is a group from the group "Green White Boys" after the conflict in Vilniuje, where the Vilniaus "Rytu" are visas and places of interest.

Kauno giralgiris / Tvarkaraštis

The Žalgirio sir group of Syrian įlipo į tuščią B B tribūnos sekt the sector of the nusprendė nusifotografu, the other tokyo being the elusive Vilniaus club of ųiriršio.

“Yes ilgosios pertraukos ykvyksta jau plačiai apkalbėtas konfliktas šalia aikštelės. The hostess has a post-photo shoot of "B Tribune". Ar tai buvo mūsų tribūnos nariai? Taip. Are there any GWB activated sprendimas available? Ne. Ar visa waiver situation situation daro garbę tribūnai? Taip pat ne. Gaila, kad neapgalvoti selfiukai nustumia and other plan geruosius vakar dienos ykvykius ", – rašė" Green White Boys ".

"B tribune" prviš dvi savaites išplatino pranešimą, kuriame paaiškino, kad commandos ma sue su "giralgiriu" nepalaikys dėl Lietuvos policijos ir LKL veiksmų.

Save the day after the "lalgirio" aktyviausi sirgaliai – rungtynių pradžioje garsaus palaikymo nek ir "Green White Boys".

„Prasidėjus rungtynėms išreiškėme protest ir parodem, koks skirtumas tarp tylos ir mūs aktyvaus palaikymo. Skirtumas – didžiulis. Patylėjus 5 minutes, visu galingumu pradėjome palaikyti commande ir taip siautėjome iki rungtynių pabaigos be didesnių pausių.

Video puikiai matosi, kas vyko arenoje – dūdos nesugeba nei kiek mūsų užslopinti. Arenoje, suskaičiavus pagal sectorius ir jų vietas, turėjo būti virš 500 aktyvaus palaikymo piliečių. Šiek tiek prastesnis resultas nei pernai, bet ne ką mažiau įspūdingas ", – rašė" Green White Boys ".

Sirgalių conflict:


Source link