Friday , August 7 2020

Eleonora Sebrova pirmąkart atvirai papasakojo apie skyrybas su Selu: mano vietos niekas niekada neužėmė ir neužimsPo skyryb su scandalinguoju atlikėju pabggusi į London Eleonora sako viską jam atleidusi ir gyvenimą tarsi pradėjusi nuo nulio. Tiesa, vos tik išsiskyrusi moteris neleido sau pasinerti į išgyvenimus.

„Yes skyrybų neleidau sau verkti, nes žinojau, kad turiu eiti į priekį ir parodyti, kad man viskas gerai. Verkiau praėjus tik pusantrų metų, ir verkiau kiekvieną dieną. Tai buvo mano išsivalymas ", – gyvenimo boddo laidoje" Nuo … Iki … "follow bouvusi Egidijaus Dragūno – Selo mylimoji, 35-er Eleonora Sebrova.


Eleonora Sebrova

Eleonora Sebrova

© Organizatoriai

Ir nors kalbėti apie skyrybas niekada nebūna lengva, o ypač po daugiau nei dešimtmetį trukusios draugystės, kai viską tenka pradėti nuo pradžių, E. Sebrova ryžosi atsiverti. „Kiekvienam turbūt linkėčiau tokio tikėjimo, kad Dievas visada padeda, kai tik reikia.

Pačios skyrybos parodo, kad kažkas nepavyko ir pralaimėjai. Taip, I would like to know a little about that. Buvo tokių etapų kai supranti, kad jokie žodžiai nepadės. Tu pats savo viduje supranti, kad nepajausi to šėlsmo, laimės ir jausmo, kad viskas yra fainai.

Esu dėkinga už viską, gyvenimas davė. There are no gražiausias etapas mano gyvenime, bet draugavau su didžiausia Lietuvos žvaigžde, turėjau daug gražių akimirkų, kelionių. Tžmogų mylėjau ir pažįstu tą not well, kurios niekas nepažįsta. Esu dėkinga likimui, kad man teko patirti land stipra jausmą ", – said.


Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova

Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova

© DELFI / Kiril Čachovskij

E. Sebrova neslepia, jog jai teko atleisti tik smurtą, tačiau ir grasinimus susidoroti. Sie santykiai buvo ypač scandalingi ir sudėtingi. Ir nors praeityje buvo daug skaudžių išgyvenimų, dabar ji gali atsikvėpti lengviau ir į praeitį pažiūrėti kaip og daug patirties davusį laiką. When the laity laidos the heroes of the net, jog savo mylimia ir not bad pavyks pakeisti.

“Nebūčiau pritraukusi Egidijaus, je būčiau impure mergaiterg. Visada dirbau, stengiausi. Ir tai buvau aš. Mano vietos niekas niekada neužėmė ir neužims.

Visada mačiau, kad Egidijus turi nežmonišką užsidegimą. Visada palaikydavau not idėjas <...>. Api mųsų santykius galima was brought before the knygą. <...> Nesigailiu nieko. When the earth was dry, no grease fell. Dainas apie mane dainuoja tūkstantinės minios “, – šypsodamasi pasakojo dainininkė.

Tiesa, nors garsi pora ir buvo susižadėjusi, ilgai planuotos vestuvės neįvyko net du cartus, o galiausiai santykiai tiesiog nutrūko. Dabar apie santykius ji nedaugžodžiauja ir savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais. Žinoma moteris prasitarė, jog net metus palaikė santykius su vienu vaikinu, o dar priš kurį laiką vienas ypač gerai žinomas žmogus pasakė jai, jog ji taps jo onamona. „Esu sulaukusi after texting iš labai žinomo ogmogaus ir jis pasakė, kad yra Justin'o Timberlake'o prodiuseris, kuris laukia tavęs.


Eleonora Sebrova

Eleonora Sebrova

© Organizatoriai

Atsisakiau, nes turiu žmogų mylėti. Draugavau su vienu vaikinu, kurio portretą buvau susikūrusi pati. Jaučiau tuštumą ir kažko trko <...>.

Daug kas nori mane pasisavinti, o aš kaip vėjas – niekieno. The standard of the moteris svajojanti apie šeimą ir namą su tvorele. Su tuo žmogumi, kurį esu įsimylėjusi, galėčiau (keliauti) ir į pasaulio kraštą. Turėtų būti patikimas, charizmatiškas, kūrybingas, šiek tiek išprotėjęs kaip aš ir gilus ogmogus. Kai ogmogus turi protą ir dalykus, kuriuos įvardijau, galima pasekti viską “, – kalbėjo ji.

Sėkmingai kurianti atlikėja papasakojo ir apie savo music. Ūspūdingus vaizdo klipus filmuojanti ir geriausiose studijose Serašinėjanti E. Sebrova pripažįsta, jog daugiausiai dėmesio ji sulaukia dėl patrauklios išvaizdos. Pastebėję gražią merginą prodiuseriai ir kiti šou pasaulio atstovai jai nevengia pagelbėti. Tačiau nemažai prie sėkmės prisideda ir jos užsispyręs charakteris bei noras bet kokiomis aplinkybėmis eiti į priekį ir kurti.

DELFI griežtai draudžiama unprofessional information available online, ,iniasklaidos priemonė ar arba platini more mediagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo;


Source link