Friday , November 15 2019
Home / lithuania / Brangaus BMW is the premier car dealer in the car industry

Brangaus BMW is the premier car dealer in the car industryPapildyta 21.12 val. Prabėgus keliolikai valandų nuo paskelbtos automobile paieškos, ėmė sklisti informacija, kad 5 serijos BMW atsirado. Automobiles randomly iš pažiūros apleistuose garažuose. Vagys spėjo ir pasidarbuoti – aprinko automobilio priekinę out.

Ne vienas internautas pastebėjo, kad būtent dėl ​​dalių automobilis greičiausiai ir buvo pavogtas.

The third most common source of automotive nuotraukomis socialiniame is the "Facebook" vyras pada, automobile dingo Aleksote.

Trendy new, automobiles not registered Lietuvoje, ant not teuvuvo uždėti "raudoni" prekybiniai numeriai. Toks valstybinio ženklo numeris siejamas ne su automobiliu, o su numerį išsiėmusiu asmeniu.

Pavogtą automobile susigrąžinti panor vyras internautų paprašė pasidalyti žinute ir paprašė gerai apsižvalgyti kiemuose, kitose vietose, paieškoti automobilio.

His automobile suradimi ir pranešimi, when jis yra, kaunietis after 2000 euro premium. Vyras prašo pamačius neregistruotą mėlynos spalvos BMW sedan tamsintais langais bei įtarus, kad tai gali būti i Aleksoto pavogtas automobil, pranešt non nurodytu telefonu.

Kaip rašo "Kas vyksta Kaune" redakta, Kauno vyriausiojo policijos komisariato budėtojas patvirtino, kad pranešimas apie dingusį "BMW" gautas 6.53 val. Vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

DELFI griežtai draudžiama unprofessional information available online, ,iniasklaidos priemonė ar arba platini more mediagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo;


Source link