Monday , September 21 2020

"Be galo didžiuojuosi savo žaidėjais"[ad_1]

Pepo Guardiolos diriguojamas "Manchester City" pralaimėjo squad come to the final season – "miestiečiai" iatsvykoje neatsilaikie prieš "Liverpool" command.

Bucket of "Premier" lyderio pozicijos "miestiečiai" 1: 3 pripažino varžovų pranašumą. Listen to this episode of the discussion, but cure the emotion-ridden call of anti-thesis pubic Guardiola.

Catalonians can be reached by Mike'ui Deanui, as they have arbitration fees, symbols and symbols, and the "Liverpool" card has been added to the rank and file baudos aikštelėje.

Yes finalist P.vilpuko P. Guardiola trumpai pasikalbėjo ir pagrindiniu rungtynių arbitru Michaelu Oliveriu, kuriam paspausdamas ranką sarkastiškai dėkojo už "puikų darbą".

You are rungtynių su "Sky Sports" hired strategist apie VAR pernelyg nekalbėjo ir prikrūt, kad commanded fantastic fantasy rungtynes.

"Andiandien pačiame sudėtingiausiame pasaulio stadione parodėme, esame čempionai code", – pareiškė P. Guardiola.

"Tai buvo pagarbos vertu pasirodymas. Sveikinimai Jurgenui ir fantastiškai komandai. Tai buvo puikios rungtynės lygai.

Taip, kaip ėaidėme šias rungtynes, buvo neįtikėtina. Be galo didžiuojuosi savo žaidėjais, curry stojo and bucket prieš geriausią command Europe. Do not worry about trauma, curious travel problems, tiesaidėme tiesiog fantastiškai ", – savo auklėtiniams pagail negailėjo strategas.

Paklaustas apie VAR Controversy ir galimas teisėjų klaidas, P. Guardiola atsakė: "Man does not api tai kalbėti, if atrodo, kad tik aš vienas skundžiuosi teisėjavimu. ) in the boss's pay kit. "

Sulauk Guars žurnalisto atsakymo, kad tai negali padaryti, P. Guardiola pridūrė: "Apie tai būtent ir kalbu."

Abejoniė without rungtynių episode:

[ad_2]
Source link