Thursday , February 20 2020
Home / lithuania / Atsinaujinęs DOMINO! season theaters near "Alkoholio biblijos" premiere

Atsinaujinęs DOMINO! season theaters near "Alkoholio biblijos" premiereIšgirsti DOMINO! naujienų ir pamatyti pirmąją sezono premjerą susirinko daugybė žinomų Lietuvos meno ir pramogų pasaulio atstovų: Arūnas Valinskas su žmona Inga Valinskiene, Indrė Stonkuvienė, Monika Linkytė, Marijonas Mikutavičius, Ineta Stasiulytė, Džiugaus Siaurusaitis su žmona Lina Rastokaite, Valda Bičkutė su vyru, Giedrius Leškevičius, Liucina Rimgailė su vyru Tadu Rimgaila, Mindaugas Papinigis, Rimvydas virvinskas, Simona Albavičiūtė ir kiti.

Premiere Spectator / Alkoholio biblija / Organizer nuotr.

Premiere Spectator / Alkoholio biblija / Organizer nuotr.

Premiere Spectator / Alkoholio biblija / Organizer nuotr.

Premiere Spectator / Alkoholio biblija / Organizer nuotr.

Susirinkę komedijos gerbėjai ir kviestiniai svečiai negailėjo ne tik juoko, bet ir nuoširdžių plojimų drąsiam šou, when re Andisavo Andrius uriurauskas, or pagrindinius vaidmenis atliko talentingieji menoumenai Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas.

It is premiering režisierius Andrius uriurauskas tvirtino, kad „tai vienas pačių įdomiausių mano darbų – atskleisti alkoholio paslaptis, kaip dar nebuvo padaryta niekur kitur, ypač kai factų yra tiek daug ir tokių įdom! Just look at the rim rimsai stabdyti – kad and nesitesta penkias valandas! ”

Interaktyvus „ou "Alkoholio biblija" – taišš išskirtinis pasakojimas apie uždraustą vaisių, amžinąją pagoda ir neišsenkantį įkvėpimo šaltinį… ALKOHOLĮ. Nuo neatmenamų laikų svaiginantys gėrimai – neatsiejama žmonijos istorijos dalis. Justinas Jankevičius ir Ramūnas Cicėnas šiame šou meistriškai ir šmaikščiai atskleidžia įdomiausius gėrimų istorijos faktus, nuotykius ir atradimus. Kodėl išnyko dinozaurai, kuri šalis laimėjo alcoholism, kuo garsū Lietuvos miestų herbai ir ką mėgo gerti Bendžaminas Franklinas. O svarbiausia – tiek alkoholinių gėrimų ovinovams, tiek jiems abejingiems tautiečiams odrodo, jog saikingas ir atsakingas alkoholio ragavimas gali įkvėpti didiems darbams.

Nuo spalio 18 d. naujasis and "Alkoholio biblija" pradeda turo is professional Lietuvos scenas.


Source link