Friday , February 21 2020
Home / lithuania / Alytaus meras paskelbė apie ma didžąiojo gaisro gesintojų system

Alytaus meras paskelbė apie ma didžąiojo gaisro gesintojų system„Sako, viltis – kvailių motina. Bet kartais viltis yra vienintelis dalykas, when turime ir vien jos verta gyventi. Better not. Ak vakara between turime labai mažą, bet system šioje pragaro virtuvėje. Pagaliau pavyko įvaryti sunkiasvorę techniką į gaisravietę, pagaliau atidarėme anksčiau nepasiekiamus kelius, pradėjome kilnoti blokus ir gesinti gaisrą po jais. O tai, pasak ugniagesių, jau yra labai labai gerai “, – socialiniame tinkle viešai paskelbė miesto vadovas.

Trečiadienio nakti Alytuje, Pramon raj regions, užsideg bendrovė gamybin „„ Ekologika “patalpos. Įi įmonė užsiima naudotų padangų perdirbimu, utilizacija ir yra vadinama viena didžiausių šios srities bendrovių Baltijos šalyje. Gaisras buvo išplitęs 2 tūkst. kvadratinių full meter ir localizuoti bei sustabdyti ugnies plimitą pavyko tik per dvi paras, tačiau tūkstančiai senų padangaų toliau rusena ir skleidžia nuodingų damage debesis.

Nuotr. iš Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio „Facebook“ mirror / Nerijus Cesiulis gaisravietėje su ugniagesiais

Nuotr. iš Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio „Facebook“ mirror / Nerijus Cesiulis gaisravietėje su ugniagesiais

“Aš pasitikiu žmonėmis, kurie gaisrams pašventę savo gyvenimą. Pasitikiu are sprendimais. Kita vertus, suprantu gyventojų baimes. Omainoma, visada galima daugiau, geriau, profesionaliau. Bet tikrai stengiamės daryti tai, kas geriausia su turimais pajėgumais ir esant tokioms komplicuotoms aplinkybėms. Yra daugybė gaisrą apsunkinančių dalykų, pradedant pasta konstrukcijomis, are plotais, išplanavimais, milžiniškais rūsiais ir taip toliau, dl ko kai kurių sprendimų negalima priimti g ba baymynantsiants baantųnimųs siminantantiminantantantbb baniagesniagesagesages agesniages baagesagesagesages bni baagesagesages agesniages baantages bniv Degančios padangos – tai ne žvakės. O kad viskas būtų taip impasta! ”- rašo N. Cesiulis.

Tuo pat metu jis pasidžiaugė, kad vėjas vėl nusisuko nuo Alytaus miesto, tad gaisro dūmai ėmė tolti nuo miesto kvartalų: “Pagaliau ir gamta vėl mūsų pusėje. Vėjas suprato, kad alytiškių taip paprastai neišgąsdinsi ir persigalvojo – nusisuko nuo Alytaus miesto. Tai irgi yra labai gerai. Kita situacija regiono gyventojams. Rytoj vėjas for toliau nuo miesto, vadinasi, regiono gyventojams geriau būti namuose, o dar geriau – vykti į kitas saugias vietas. ”

Pasak mero, ly Alytų iš Lenkijos gabenamos dvi oro taršos matavimo stotelės, kurias sutiko paskolinti kaimynai lenkai. Vienna i Suvalkų jau vežama, o kita, i Krokuvos, and Alytų atkeliaus sekmadienio rytą.

Sekmadienio ryt į Alytyk atvyksta ir Valstybės extreme situation situation komisija, when vietoje sprá, ar become the extreme situation extreme situation situation.


Source link