Monday , February 17 2020
Home / latvia / Svarīgi! IKEA drošības apsvērumu dēļ lūdz veikalā atgriezt iegādātos bērnu priekšautus – Latvia

Svarīgi! IKEA drošības apsvērumu dēļ lūdz veikalā atgriezt iegādātos bērnu priekšautus – LatviaIKEA atsauc no tirdzniecības sarkanos un zilos MATVRÅ bērnu priekšautiņus. Ikviens, kas ir iegādājies divo divu krāsu priekšautiņu komplektu, ir aicināts atdot to IKEA veikalā Rīgā, saņemot atlīdzību preces pilnas cenas apmērā. Atdodot preci, nav jāuzrda čeks. Drošības apsvērumu dēļ IKEA aicina neizmantot iepriekš iegādātos priekšautiņus.

Send a message to IKEA galven priority. Visas uzņēmuma preces tiek prbaudītas, lai atbilstu ražošanas standardi un tiesību aktiem. There is no question about saņemtas atsauksmes, there, priekšautiņu money, ir izkritusi toga, ar that burns var aizrties. Tāpēc zilie un sarkanie MATVRÅ priekšautiņi, kas tika protioti this complex, tiek atsaukti no tirdzniecības. Savvy priekšautiņi ar augļu un dārzeņu apdruku un tādu pašu nosaukumu ir lietošanai droši, not all of them know a izmantotie materiāli.

IKEA offers a wide range of products, services, products and services that are unavailable to process atbilstu augstākajiem standards. Tāpēc tika pieņemts lēmums papildu piesardzības dēļ atsaukt no tirdzniecības zilos un sarkanos MATVRÅ priekšautiņus. Lai atdotu minēto preci veikalā un saņemtu atpakaļ naudu, including nepieciešams čeks, pietiks ar atsauktā preces atgriešanu.


Source link