Friday , November 15 2019
Home / latvia / Riharda Dubras “Suitu sāgā” galveno lomu dziedās īsts suits

Riharda Dubras “Suitu sāgā” galveno lomu dziedās īsts suitsJuris Vizbulis.

Juris Vizbulis.

Publications photo

Riharda Dubras opera "Suitu sāga", I have many memories Liep Lijas concert "Lielais dzintars" gaidāmas jau pēc mēneša – 8. un 9. novembrī -, galveno vīriešu lomu dziedās united states, the dipko suite of pulka, by Liepājas symphony orchestra with Iveta Vēvere.

Juris Vizbulis "Suitu sāgā" atveidos baronu Johanu Ulrihu fon Šverinu, savulaik, dzīvojot Viļņā a kalpojot Polijas karaspēkā par virsnieku (live karaļa kavalērijas squadron of commanders), galma ball skiepi. Johana Ulriha un Barbaras mīs stāsts un ar to saistītie satricinājumi Kurzemes hercogistes valdošajā aprind 17. 17. gadsimta pirmajā arus veido operas dramaturģisko asi.

“Gatavojoties operai“ Suitu sāga ”, the first satraukums of the viagra pagodinājums atveidot Johana Ulriha fon Šverina lomu.

Pats esmu dzimis suits, a suite ritu asinis, ldz ar to tā ir dubultliela atbildība un reizē pat kaut kas svēts.

Šī opera mani uzrunā ar skaisto muzikālo valodu. Esmu katolis un nku no Alsungas – katoļu salas Kurzemē. Tas ir skaists, vēsturisks stāsts par lielu mīlestību, kas viohoja Johanu un Barbaru. Stāsts, kas ir cienīgs tapt iekļautam pasaules skaistāko mīlestības stāstu gallery. Dear daughter, when it comes to the main issues that come along, I bet you have a good time, ”said Juris Vizbulis.

Juris Vizbulis ir viens no Latvijas tenoriem, whistleblower training for Latvia, grazing – galvenokort Italy, England, Austria. The cadre of sadarbība izveidojusies France, when it is found to be vairojkus gadus for such solokoncerti saviem, sadarbojoties ar franču ērģelniekiem a concerta basnīcs.

Jaunā latviešu oriģinālopera, ko pēc kādreizējā Alsungas prāvesta Gata Mārtiņa Bezdelīgas libreta Liepājā iestudēs režisors Leons Leščinskis un izcilais latviešu diriģents Māris Sirmais, ir stāsts par neprātīgu mīlestību, kuras redzamā zīme jau gandrīz četrsimt gadu ir unikālais suitu tautas tērps.

Saistītie raksti

Tas ir stāsts par mīlest ,bu, ziedošanos, drosmi un uzticību līdz nāvei.

The operas are immaculate in vēsturiski notikumi Kurzema.

Vienna does not have any special support for the Riharda Dubras opera "Suitu sāga" at the opera house, as it is often performed by Liepājas ierosinājuma, to tap Culture Ministries atbalstu Latvijas valsts simtgades program.

LA.lv


Source link