Home / latvia / Other shameful demonstrations of sniegumu, "Kalev" / "Cramo" apspēlē ar "Zenit"

Other shameful demonstrations of sniegumu, "Kalev" / "Cramo" apspēlē ar "Zenit"

Aigars ,le, sportazinas.com
Aigars |le | Photo: lickr.com/photos/vtbleague

Latviešu basketball players Aigars pirle pyrmdien demonstration lielisku sniegumu viņa perstāvētās Tallinas "Kalev" / "Cramo" command commander.

Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Roberta eltelmahera vadīt "Kalev" / "Cramo" savā laukumā ar 84:80 (19:15, 22:26, ​​22:21, 21:18) apspēlēja spēcīgo Sanktpēterburgas "Zent" vienību.

This is the last peak time of 31 minutes in 33 seconds, when the clock is set to 14 punctuation (3pt. 2/3, 2pt. 4/7), bumblebee brave, we should have a very good result.

Spāles sākums dajaa lidzīgs, bet ceturtdaļas izskaņā mejiniekiem izdeveke iekrāt sešu punktu pervaru. Otrajā ma ca ceturksnī “Zenit” basketball player deficutu a shameful sēva spēkošana. Otro puslaiku sekmīgāk iesāka viesi, when iekrāja septiņu punktu pvarvaru. Tallinas clubs spēlētāju gan ātri šo deficītu atspēlēja. Ceturtās ceturtdaļas izskaņā mājiniekiem daughter septiņu punktu pervars, taču viesiem izdevā pietuvoties līdz -2, taču uzvaru swimmer Tallinas command.

Fall back to 17 points in a row at Kristians Kitsings, betting 17 points to score Kails Vinaless. Zaudētājiem 18 punktus un 11 atlēkušās sakrāja Gustavo Aijons, bet 16 punktus pievienoja Vils Tomass.