Monday , November 18 2019
Home / latvia / Mirus americāņ operzvaigzne Džesija Normena

Mirus americāņ operzvaigzne Džesija Normena74 gadu vecumā pirmdien, 30. septembrī, US mirus operdziedātāja, piecu "Grammy" balvu ieguvēja Džesija Normena, pavēstījusi viņas ģimene.

In addition to sniegtajām ziņām, Normenas nvves cloneis live septiskais šoks un vairāku orgānu darbības apstāšanā, which izraisījušas complicācijas p mc mugurkaula ievainojet guuņ vimsmč guu vimsmms guu vimsm. Normena mirus slimnīcā New York.

Saistībā ar dziedātājas nvivi Ņujorkas Metropoles opera, Normena uzstājusies vairāk nekā 80 reižu, izplatījusi paziņojumu, kurņ viņu nodēvējusi par "vienu no pēdējā pusgadsimta dižaj".

Savas karjeras laikā Normena saņēmusi piecas "Grammy" balvas, tostarp balvu par mūža sasniegumiem.

Normena dzimusi afroamerikāņu ģimenē Džordžijas ātatā. Here we study ASV augstskolis vairākās music, iegūstot maģistra grādu.

1968. Normena uzvarēja Vācijas sabiedrisko raidorganizāciju apvienības ARD starptautiskajā music contest un balvu ieguva tru gadu līgumu ar Berlín Vācu operu.

Savas operates the secular Normena dziedājusi ard to operteātros in Milan "La Scala", Londonas Karaliskaj opera Koventgarden, Hamburgas Valsts opera stuttgartes Opera.

Dziedātāja uzstājusies divu ASV present inaugurācijās un 1996. Atlantas vasaras olimpisko spēļu atklāšana.

Normena visvairāk pazīstama ar lomām Riharda Vāgnera opera. Viņa arī daudz koncertējusi un dziedājusi arī citos rosanros, tostarp džezā.

France is currently a member of the Orhideju County Council.

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI irots the publicity of avots material.


Source link