Tuesday , February 25 2020
Home / latvia / Martinsona, Rimšēviča un TKB Tikane shareholding esot vien sagadīšan – Latvia

Martinsona, Rimšēviča un TKB Tikane shareholding esot vien sagadīšan – LatviaLatvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un vairākos kriminālprocesos iesaistītais uzņēmējs Māris Martinsons tā dēvētajā Taureņu pirtī atpūtās un pārrunāja sadzīviskus jautājumus, bet tas, ka sarunās ir piedalījies arī toreizējais "Trasta komercbankas" valdes priekšsēdētāja vietnieks Viktors Ziemelis, esot vien sagadīšanās.

To Latvijas Televīzijas raidījumam “de facto” apgalvoja the Martinsons, when šēonedēļ līdzās Rimšēvičam sēdās uz apsūdzēto sola scandalozajā lietā par iespējamu kukuļu pieprasīšanu, at naņšš atm atm un un unu k atmššš atm atm un un un unu k atmļšš

Pirmajā sēdē Rimšēviča aizstāvība izvirzīja versiju, has come to Eiropas Central Banks Padomes loceklim esot immunitāte awaits crime. These statements, tiesa izlems decembra nogal by prosecutors skaidrojuma. We do not have ties to the 20. December deadline, when we have Rimšēviča pēdējā darba diena Latvijas Bankas prezidenta amate.

Ierodoties uz pirmo tiesas sēdi, kukuļņemšanā na naudas atmazgāšanā apsūdzētais Rimšēvičs medijiem apgalvoja, ka vēlas ātru un atklātu lietas izskatīšanu. Tomēr viņa aizstāvji vispirms tiesai lūdza processed skatīs slēgtās sēdēs, bet vēlāk – vērsties ar jautājumu Eiropas Savienības Tiesā, lai atbild, vai Rimšēviču vispis varr ir b Padāasīī ir ir

“To the principle, the Eiropas Savienas nostiprinas ties, ir tds, has Eiropas Savienas the immunity of hosts ties. Un tiesāšana sākās šodien, ”pēcē sēdes žurnālistiem teica Rimšēviča advokāts Mārtiņš Kvēps. All this was done by Eugene Savienas at the request of a protocol of private immunity. Precision and Normal Scan for Id: ka Eiropas Savienības ierēdņiem ir "Immunities awaits tiesvedību saistībā ar darbībām, whņch veikuši, pildot amata pienākumus". Apsūdzībā Rimšēvičam esot inkriminēts, has vim izmantojis savu dienesta stāvokli, kas ir saistāms ar Eiropas Centrāl banks bankas Padomes locekļa statusu, apgalvoja advokāts.

Prokurore Viorika Jirgena, kurai tiesa uzdeva nākamajā sēdē iesniegt argumentētu viedokli par Kvēpa lūgumu, Rimšēviča advokāta apgalvojumus noraida: "Apsūdzībā aprakstot viņa izdarīto konkrēto noziedzīgo nodarījumu saturu, kā tas viss risinājās, viņa kā ECB locekļa loma netiek pieminēta; For more information, visit our website at "Trasta komercbanku" (TKB) 2016.gad, be sure to check out our mums for free, here are the licenses. Bet netiek apsūdzībā apgalvots, has šī license atņemta tācēc, has TKB share, kas ir kukuļdevēji, but maximizes the viņam tieši par to, ka Rimšēvičs veic kādas darbības saistībā tie [ECB Padomē izlemto] licenses atņemšanu 2016.gada 3.martā. (..) Applying for the status quo of the same order is not possible for your status, when you have access to Latvijas Bankas president amats. "

Rimšēvičs tiesas sēdē uzsvēra, ka gribot kliedēt aizdomu parnu par vēlmi aizslēpties aiz immunitātes. In addition to being protected by unauthorized access to paid immunity, Latvijas Bankas presidents are not eligible.

Lai gan lietu būtības batības tiesa skatī sāks ne ātrāk kada gada beigās, vairāki Rimšēviča iepriekš paustie publiskie apgalvojumi jau tagad izskatās apšaubāmi. Piemēram, February 2018.gada February press conference held by Mary Martinsonu, when the message was blasted by the sola: “Look, you don't have to jumbo jums vairāk teko neko commentēt. More nesaista nekdi ne darjumi businesses, we are almost hours. Nekāda veida attiecību mūsu starpā nepastāv. "

Tomēr Martinsons tagad atzīst, there is Latvijas Bankas present for your wedding – go to business partner Rimšēviča draugu Andri Kreisleru, come to Sandri Grasi, where you can copy Martinsonam savulaik piederējusi kafn coffee. Āurnālistes Agneses Margēvičas grāmata "Brālība kvadrātā" atklāj, ka savulaik vairākos augstos amatos pabijušais Grasis ir Rimšēviča brālēns.

“It is impossible to get rid of gadus,” by Rimšēviču's “de facto” teens Martinsons. “More neesam labi draugi, bet tai pašā laikšā esam, varētu teikt, paziņas. Un, this is min minju, citreiz most esam tikšies vienreiz-divreiz gadā, citreiz biežāk šo divdesmit gadu laic. Here, now, bowl nav nekāds tāds pārsteigums. (..) Es patiešām neatceros, vai nu caur Sandri, vai nu caur Andri Kreisleru. Nu caur kādu no tiem diviem cilvēkiem. Patiešām, my daughter's divadsmit gadus atpakaļ, here we go. "

Martinsons apsūdzēts par to, has nodevis Rimšēvičam kukuļa piedāvājumu no TKB valdes prietekesēdēja vietnieka Viktora Ziemeļa, before live banking information shareholder Igors Buimisters. Sākotnēji norunātā summa bijusi pusmiljons eiro, no wells in the bank now labvēlīga Finanšu un kapāla tirgus komisijas lēmuma, bet otra wells – just full. Reāli Rimšēvičam tik 250ši nodoti 250 tūkstoši eiro, no kuriem Martinsons kā atlīdzību par palīdzību esot saņēmis 10 procentus jeb 25 tūkstošus eiro.

Martinsons nenoliedz, there sarunas then complex "Taureņi" Babītes pagastas, kas iesaukts par "Taure pirtu Pirti", note: "Es to nenoliedzu, there is more to do, more ir taisnība, tur nekas melots. Ir ir taisnība, there is more to do than just look at sadzīviskus jautājumus kā tusdus. ”Vaicāts, see the TKB problēmas gold net, Martinsons apgalvo:“ Par banku nav nav bijdu man man. The Ilmars' poor in Ziemeli tobred to run the boat on the bank. Bet bowl ir nautists, more turbochargers, no need to run out of bank accounts. "

Ziemeļa un Rimšēviča tikšanos organizēšanu Martinsons neatzīst, not espāot esot redzējis Ziemeli "addicts vai aietras reizes me". To, TKB notes that no book is available online, the Martinsons skaidro idi: “Tāpēc, there is no book of books, tikai tur ir divas books. Un vienkārši viņi gāja uz tām pirīm pilnīgi atsevišķi no mums. Un vienkārši tā sagadījās … (..) Vienkārši mums daughter savi laiki, katrs gāja savā laiki. That is, a tad, texim, you have made gold your sanctuary, there is gold to jautājumu. Bet bowl gold viss ir, no, no … "

The business process is carried out by the legal entity that hosts the legal person – savvy Marim Martinsonam, who is charged with marrying Martinsonam piederošo uzņēmumu “MM Investiscijas”. Savukārt Rimšēvičs un Martinsons apsūdzēti noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā. Vienošanā paredzējusi Rimšēviča paredzēto pusmiljonu lielo kukuli ieguldīt neekustamā īpašuma iegādē un attīstīšanīš, viņam kļūstot par slēpto līdzīpašnieku.

Nekustamo īpašumu Jūrmalā, Baznīcas is 2 minutes away from Dubultu pludmales 2012.gadā nopirka “MM Investīcijas”. Next to the daughter of Juris Apeinis, we have the address of the daughter of the restaurant "Preatore". Par darjjumu daudz stāstītņš neēlas. Españumu esot pircis Morris Martinsons, when he wrote the complete neesot pazinis: "Vienkārši restaurant bija ļoti daudz bagātu cilvēku Un es meklēju, kas pkrk, un es jau arī to KNABā biju un teicu, ka viņu un viicu"

Rimšēvičam ar pirkumu neesot bijis nekāda sakara, apgalvo Apeinis, kuran gan, vaicāts, vai Latvijas Bankas presidentu pazīst, saka: "Nu, es viņu, protams, pazīstu, ja 25 gadus strādāju uz banketiem." īpašuma pārdošanu Rimšēvičs nav saistīts, lietā ir kāda īpatnēja sakritība. Maijā, kad Apeinis daughter sniegt liecības KNAB, viņam līdzi daughter advocate Normunds Duļevskis, kas Rimšēviču tagad aizstāv tiesā.


Source link