Tuesday , November 12 2019
Home / latvia / Get financial support from your local medical provider on your computer / Raksts / LSM.lv

Get financial support from your local medical provider on your computer / Raksts / LSM.lvSecular, current affairs discourse is being financed by a non-profit organization, Latvia, and the daughter of Eiropas Raidorganizciju apvienbas (EBU) directors Noels Kurens. After all, we do not have any financial support for the mediation, but we have Eiropas satura veidošana, pašlaik ir svarīgāki nekā jebkad iepriekš. Ar Kurenu Latvijas Radio sarun gjās gan par mediju ijizinājumiem, gan par to uzraudzību, gan par žurnālistu, politics un visas sabiedriedbas atbildību neatkarīgu mediju nodrošināšanā.

Interview with EBU director Noelu KurenuUģis Lībietis

Please visit Latvia notiek laikā, cad diskusijas par mediju, unpaid sabiedrisko mediju, lomu ir sasniegušas ļoti augstu punktu. Tāp jc es gribētu jums jautāt, kāpēc, jūsuprāt, do you have a neatkarīgi mediji ir tik nozīmīgi valstij un sabiedrībai?

Manuprāt, sabiedriskie mediji pašlaik ir svarīgāki nekā jebkad iepriekš. Here's a link to the gigantisku computer platform, such as "Netflix", "Disney", "Amazon" and "Apple" that have been digitally unlocked, have a lot of content, and can be downloaded from the Internet. , kuras liek uzsvaru uz Eiropas un nacionālo saturu. Here are the skits for saturu, which are nodrošina sabiedriskie mediji, bowl ir nozīmīgs ieguldījums black of a software programmer, rather than just rediscovering Latvia, gnawing Europe. Sabiedriskie mediji nodrošina kultura programmas, klisko mūzik un daudzus citus produktus, kurus citi nerada.

"Netflix" does not invest Latvijas in the Latvijas pētnieciskajā list.

Types, manuscripts, sabiedrisko mediju saglabāšana un sabiedrisko mediju finansēšana, kas ļauj tiem investi tnoloģijavs un sagatavoties digitālajai revolūcijai, kas jau ir notikusi, ir critiski. Vairāk nek jebkad iepriekri.

J js jau pieminējāt finansiālo aspectu. Arī par to Latvija ir ļoti daudz diskusiju. What about the financial aspects of aspektajos izaicinošajos laikos?

Ir absolūti kritiski, lai sabiedriskie mediji tiktu pienācīgi finansēti. Tas ir kritiski katras valsts kultūrai. Es zinu, ka "Netflix" v navl nav plaši izpleties Latvijā, taču bowl dr toz to woods. Here we come, a tad kāds cits. I bowl a notiek citur Eirope. There are no financial means available for investing in Eiropas saturating Eiropas tehnoloģijās, ir critiski svarīgs. The Turks are financially jumbo irate. Here is the financial information provided by the organization that is a subsidiary of the national insurance agency that is responsible for the funding of the organization's neat work. Neatkarība ar irritis svarīga!

It is difficult for these Nationālajā elektronisko plašsaziņas lšdzekļu padoma. Latvija ne reizi vien ir izskanējušas šaubas par šīs neatkarību institutes. Who are the experts in any of these institutes? Where are the darboties?

This is the story of the day when we were politically motivated by the state, as it is, we have a sartorial plan, but we do not have enough people to do it without our consent. Tas ir kritiski svarīgi, veidojot izpratni par Latvijas medijiem. Ir jāatceras, there uzticība Latvijas sabiedriskajiem medijiem un to neatkarībai ir ļoti augsta. Here's a look at some of the features that make the pads more comfortable, the lower the strainer, the lower the risks. Españi runāju par nepieciešamību iecelt neatkarīgus padomes locekļus, not jaunajai padomei for the liking of a liela vara – daudz liel vka vara a citiem regulatori quotes Eiropas valstīs. Es nesaku, there is a bowl of slices, just full of nepiecie neama absolūta neatkarbasbasites.

Saspīlējums starp medijem un regulatoru vienmēr, taču to ir iespējams mazines, here p izrvaldība un izvēles procedure ir skaidra un neatkarīga.

Un tad ir par medijem atbildog cultist ministra viedoklis, there is no place to be politicized partisanship, namely, vienam liberen un vienam conservatīvo spēku pervim. Where's your comment?

Mans uzdevums into the comments iekšējs lietas. Tas ir Latvijas ziņā. Es esmu ers, a mums nepate, kad mums saka, that forest. Mums gadu simtiem ir teikuši, kas jādara. Es to saprotu. Bet the culture ministram norz uz iespējamā ār brjām iesriesjām, hence the importance viedoklis par to them, there sabiedriskie mediji vairs among neatkarīgi vai ka uzraudzības padom ir politiski ieceltas personas. The construction of the arena is more or less politically correct than that of the daidus veidus, meaning the personas. Then the political party's political affiliation with starppartiju committees has a lot of work to do in this country. Taču bowl any of the woods, lai aizsargātu neatkarību. Šiem cilvēkiem nedrīkst became politiskas piederbas. Viņi ir jāizvēlas caur kaut kādu interviju procesu. Un galvenais, viņiem ir jābūt Expertiem. To var daetdos daidos veidos, tau

pamats ir viens – ja padda padome tiek uzskatīta tikai par politiskiem ielikteņiem, bowl apdraudēs uzticību šādai institūcijai un sabiedrisko mediju pašreizējo neatkarību.

Tas ir mans – cilvēka no ārienes – viedoklis, bet gala lēmums ir jāpieņem Latvijai.

Es nezinu, k irds ir jūsu viedoklis par mūsu politiķu izpratni par mediju lomu. Taču pēdējā laikā par samilzušajām problēmām arvien skaļāk runā tieši žurnālisti, tostarp no sabiedriskajiem medijiem, cairšoties vairot gan sabiedrības izpratni, gan cenšoties panākt sev labkk. Where are ieteikums gan online, gan sabiedrībai kopumā, lai situācija tiktu uztverta nopietni?

Manuprāt, viss ir atkarīgs no probl jomām, nādd ir ir visās organizing. Taču atkal – critiska ir neatkarība! Un žurnālistiem ir pirmajiem jāpierāda, ka viņi ir neatkarīgi, ka viņi savā darbā ir objektīvi. Manuprite, plašākā līmenī cilvēkiem ir jārunā by sabiedrisko mediju neatkarību. Here are some of the tips, tips and tricks that can be found here. Sabiedrībai par to ir jārunā. As Eiropas valedictorian had a demonstration today, whichever one of them waits until after the sabiedriskos medijus apdraud. Redzam, I think, has had a lot of competitors in the organization. Šī neatkarība, kad pasauli ir permāmuši dažādi politiskie nemieri, ir irrkārtīgi svarīga. Neatkarība ir verēta, lai visi par to runātu un to aizsargātu.


Source link