Wednesday , October 16 2019
Home / czechrepublic / Will Babišova sno o městúř plném úředníků se nabourává další politický billion

Will Babišova sno o městúř plném úředníků se nabourává další politický billionPremiere of Andreje Babiš oednickém městečku v Letňanech vtáhl do hry o mnohamiliardovou visi dalšího velkopodnikatele s politickým angažmá. Klička, unlike Babiš chtěl vyvléct in sporů o pozemky s primátorem hlavního města Zdeňkem Hřibem, that totiž přímo dotkla byznysu finančníka a realitního magnítač posímiíiví zímíní volímaí pí volníkí vol volní pí volní kř volní kř volní. Are you mystostarostou Letňan.

Premiere totes sporech s Posemky, vlastnya Praha a primator for mimic penis woman in a friendly environment, mate or woman, there was a Výzkumnému a zkušebnímu leteckému. Only a few ministerstvo finances of a vlastnni partly hned vedle těch, kdeěl premiere stavět původně.

If you do not want to buy PVA Expo Praha, this provocative story is provided by Sefnalových firm – ABF spel. "Not at all, at least not every bourbon store," said ABF's Tomáš Kotrč, the general director of the ABF conference. "To výstaviště popravdě řečeno nelze zrušit, you budovy jsou moje, just over 700 million ve stavbách," přitakal Sehnal.

Pavel Sehnal has many initiatives in the field of ýtvrti. (Video: Seznam.cz)

Sehnal pedstavil vlastn Visualizaciu využití pozemku poizku or 30 hectares. Zahrnul v vládní čtvrť pro 10 tisúřníků, but bytovou zástavbu the capacity of 40 to 50 tisiý nových obyvatel neňan administrative center pro 15 000 zaměstnanců jako pracovní přílež přílež.

Photo credit: ABF.

Sehnal svůj návrh presenter Babišovi, Hřibovi a šéfce Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových Kateřině Arajmu. “Reakce byly různé, all you have to do is sing – you have to be jailed,” tomekl k tomu, just as the primaries have been projected on the eve of the project.

Jakýkoli draft, ať už původní, Sehnalův nebo visa stavby na pozemcích leteckého ústavu bez ohledu na Sehnala, závisí pořád na dohodě Prahy a premiere. My first project is a non-existent project in the area of ​​Prahy, the most populated area of ​​the Planning Region, at the very least a Buddhist monastery.

"It is very important that we do our best, that we can learn more about this material than we can about a child, just because we have it," said Sehnal.

V návrhu je obsažena i nemocnice. Prav kla byla klíčovým sporem barely Hřibem a Babišem a jajího zahrnutí studie as Sehnal slibuje, by no means just barely prim primtorem a premiere.

Primátor Hřib is posingním jednání s Andrejem Babišem. (Video: Seznam.cz)

Zdeněk Hřib as kladl jako podmínku k tomu, aby se o stavbě v Letňanech na pozemcích patřících Praze mohlo vůbec začít jednat, ste stát zafinancuje dostavbu pražského vnějšího a oknituhnu a oknitřnu a vnitřnu a vnitřnu a vnitřnu. To Babi's roommate, Praha is a potential traumacentrum, not nemocnici.

“Nesouhlasim s panem primátorem Hřibem v tom, aby to byla exit static nemocnice. Státních nemocnic máme dost, jásem pravicový politik a říkám panu primátoru Hřibovi, bye by měla být soukromá nemocnice, “kekl k plánu postavit nemocnici Sehnal, a reactive stack of hýřnř mýtý kýt hřřn.


Source link