Thursday , November 21 2019
Home / czechrepublic / What about Mars? NASA tají důležitou skutečnost, naznačuje vědec

What about Mars? NASA tají důležitou skutečnost, naznačuje vědecOivotě na mýstech v vesmíru se vevoulivé debřlivé debaty. NASA's post-earthquake response to NASA's probable orbit of meteoroid existence on Mars is due to Viking v Poland 70. let's just say, the British Independent.

Gilbert Levin is here, sondy dopravily on rock 1976 and is scheduled to appear in the world on this planet. NASA to ovšem nebrala vážně, ačkoliv těm vědců dostal positivní výsledky hned čtyřikrát a Levin provedl controlled, kšté vše potvrdily. Křivky údajů ukázaly, bye bylo zjištěno mikrobiální dýchání, a podobaly than just půdních zkoušek na Zemi.

Pokusy ameriké agenturi ale neobjevily organickou hmotu, tedy fyzický materiál dokazující život. Dospělo se proto k závěru, ýe výsledky pocházejí od nějaké látky, která život pouze předstírá, sama o sobě však životem není.

No NASA podobný experiment unprovedla. Levin like this for you, and you have the existence of a Mars-based vyzval protoad, as long as you have a proven track record, you have to be pro-Zemi in a lidstvo představovat nezzpečí. Poukazuje přitom na fact, we are not provoking edenádný pokus, k ,tý nabídl vysvětlení woman.

Dle Levina is inexperienced, and she is not married to Mars. Připomněl, a laboratories studios prokázaly, by Marsu nepsyš přežily i nkkteré pozemské microorganismy. Agenturu proto áádá, aby na programu misi na Marsu nechyběla i verzí verze zmíněného experimentu.

Povvodní zjištní by a few podles in a more posh renomovaných vědců. „Taková objetní porota by mohla stejně jako já dospět k závěru, sondy Viking život objevily,“ napsal. "Studying by now just positively removing NASA's extraterrestrial spacecraft is, let's just say," quoted Levina Independent.

At NASA let's say there is a microbiálního microbiálního existence on Mars by Administrator Jim Bridenstine. Uvedl, život na rudé planetě by mohl ohrozit nejen astronauty, ali po jejich návratu domů i všechny ostatní.


Source link