Thursday , October 17 2019
Home / czechrepublic / Týrání nemocného chlapce ve Výměně manželek: Ondra zažíval peklo už jako miminko!

Týrání nemocného chlapce ve Výměně manželek: Ondra zažíval peklo už jako miminko!V posledním díle Výměny manželek se ukázaly dvě naprosto odlišně žijící rodiny. This is followed by the usual English-language matka by Lucie (26), all of whom are domineering.

Drop the rod of Aneta, kettle that svým přítelem Lukášem a joho synem Ondřejem v malé garsonce, která byla plná zvířat. Už od samého začátku bylo jasné, že Aneta má raději své pejsky než Ondru s Lukášem.

Macecha měla radši psy, Ondru hnala na léčení

Aneta sdělila's reality show, Ondra, is about to be diagnosed with ADHD as a potential allergy. Pri ji tak psychicky ničil, ěe raději zůstávala v práci déle. Partnerovi Lukášovi came out na krk, he was going to give Ondra léčit, nebo se rozejdou.

Náhradní maminka Lucie brzy poznala, ěe něco v rodině není v pořádku. Ondra, kterého Aneta popsala jako naprosto nezvladatelného sígra, that choval slušně, byl klidný, a dokonce s chutí pomáhal v domácnosti.

Náhradní matka Ondru popisovala jako problémové dítě. Ve výměně ale chlapec ...

Náhradní matka Ondru popisovala jako problémové dítě. Ve alměně ale chlapec působil jako relativně slušný klučina. Náhradní mamince se měl svěřit, ze zlobí schválně, protože chce skončit v ústavu, kde mu bude lépe.

Od svého otce that mu ale nedostávalo žádné lásky. Lukáš si ho vůbec unnecessary, since it vínoval devířatům.

Když Ondřej zlobil nebo například nedojedl svačinu, musel klečet klidně hodinu a p vl v koutě na dřevěné podložce. Bolelo ho to tak, ne nahlas plakal. S otcem to ani nehnulo.

"To be normal, klečím skoro každý den," vysvětlil náhradní mamince Ondra.

Zlobil, aby skončil v ústavu

Lucii se měl chlapec dále svěřit, ze zlobil doma i ve škole schválně, protože se svým otcem a macechou už nechtěl bydlet. Take a look at the sconvit v ústavu, just as I did for the nakonec povedlo.

Žžsžssžžsžůžžžůůžůů An An An Anů Anůů An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An An Anžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž Not to mention the friendly penis. Na to jsem skoro vůbec nereagovala. Ale pak mi psala, ýe malý byl v ústavu, pote potom jim ho vrátili, teď je v diagnosťáku. Oni jsou oba dva bez práce, “ lesekla Blesku Ondrova náhradní maminka Lucie.

Ondra byl prýraný už jako miminko.

Ondra byl prýraný už jako miminko.

Týrala ho i vlastní matka!

Lucie is the middle of the story, and she is by her side and jako miminko.

“Father jsem se o něm s jeho tátou. Only mi přiznal, Ondra vyrůstal s vlastní maminkou, která ho taky týrala. Přilepovala mu páskou dudlík, aby neplakal, “ prozradila Lucie.

It will look like Lukáš vzal otec, but it is evident that the situation is very low.

"My Aneta is going to do napsala, as if she were a Muslim, to be a mother of ADHD, to be okay, just to be a girl," popsala Lucie.

Ondra musel od Anety a Lukáše snášet pravidelnou dávku týrání.

Ondra musel od Anety a Lukáše snášet pravidelnou dávku týrání.

You are now getting the music from Středisku výchovné péče v ěeských Budějovicích.

Do garsonky, kde prožíval denně muka, that nakrátko vrátil, ale brzy putoval do diagnostického ústavu pro problémové děti. Snad I'm just lepre!


Source link