Wednesday , February 19 2020
Home / czechrepublic / StarDance Opis Spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

StarDance Opis Spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský<! –->

"Chtěla bych poděkovat Tomášovi, tomu, co mám doma a hlídá naše děti, I fear Tomášovi, more than just partner, který mi už, doufám, v životě zůstane napořám akykyaoj nřěáaoj k k nářád a n aáěd a .

“Nenacvičil jsem si žádnou řeč, a tak děkuji Radce, a v zve zvládla a může s hrdostí odejít, byla skvělá,” dodal tanečník.

Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský páté kolo Polish – Russian a předvedli svižný jive s acrobatickými prvky na francouzské zpěvačky Zaz. I když měl Zdeněk Chlopčík několik výhrad a spisovatelce udělil pouhých pět bodů, Tatianě Drexler se výkon páru líbil. “I live, because I have a lot of college supplies, postcards, bude to jeep.” “Choreografie byla pro laika působivá, ale jako porotce doporučuji me salt a více tance,” dodal Jan Tomán. Bodové ohodnocení páru nakonec bylo nejnižší a s porotci se shodli i diváci.

Sobotní večer zahájila herečka Veronika Khek Kubačová a Dominik Vodička jivem na på Wake Me Up Before You Go-Go od Kapely Wham! "Here začátku jsem byla nadšená, čekala jsem výbuch energie, která však nenastala v takové míře, v jaké jsem očekávala," prohlásila Tatiana Drexler a rozporuplné byly i reakce ostatní porostůní.

Youtuber Karel Kovář alias Kovy a Veronika Lišková provided a quick review of podcasts. Jan Tománek a Richard Genzer is a great musician with a passion for dance. "Karle, the tent is just going to be fantastic," Tomekl Tománek.

Jive us píseň Hafanana zatan ail here Matouš Ruml a Natálie Otáhalová a porotců si vysloužili nejvyšší bodové hodnocení. “Fantastické, výborné, rychlé a byl to jive!” Nešetřila chválou Tatiana Drexler. "Skvělá atmosphere, nádherný jive, rychlé nohy, i když prostřední část mimo rytmus," nezapomněl na trochu kritiky Chlopčík.

Biathlonist Gabriela Koukalová a Martin Prágr diváky svým quickstepem na zasněžený svah. "The jako víno zedno, jediná věc, as if you were vytknout, you are all," ohodnotil dvojici Jan Tománek, s čímž souhlasil i Zdeněk Chlopčík.

Waltzem's recitovaným odvodem little všechny přítomné dojali herc here with Miroslav Hanuž's Adrianou Maškovou, spokojení výkonem byli takí a Tatiana Drexler a Richard Genzer, kýtý Hanuše označil zaíííí zářííí zá vetíice zá vetíice, co más.

Rybář Jakub Váner a Michaela Nováková zahájili svůj quickstep jako zamilovaná dvojice na lavičce. Ačkoliv bodové hodnocení nakonec nepatřilo barely nejnižší, porotci Jakubovi vyčetli několik chyb včetně té hned na začátku. „Když jste tančil sám, bylo to uvolněné, poté to bohužel zkoprnělo. Rosozuplný tanec, "uvel Chlopčík smm, is the only place in the world that Jakub has written this book.

<! –->


Source link