Saturday , February 29 2020
Home / czechrepublic / Nová Octavie vyrostla, nabídne větší kufr i nov fun funkce

Nová Octavie vyrostla, nabídne větší kufr i nov fun funkceCurrently: 10/11/2019 11:20 AM
Vydáno:

Praha – Nová generace Škody Octavia bude delí a neché předchůdce, nídne vítší zavazadlový prostor i nov as systémy assistant. Most of the hybrid cars will be powered by CNG. Octavie generic Octavie p Autoedstaví odakoda Auto ve světové premiéře v pondělí. Firm to uvedla v tiskové zprávě.

"Octavia má pro značku Škoda velký význam. Proto jsme tento vůz zcela nově vyvinuli. Výsledkem je nejlepší Octavia všech dob, která je ještě prostornější, practičtější a bezpečnělaved pžžž Mžžž,,,,

Nová Octavia is 19 mm wide and 15 mm wide, providing slightly less than 22 mm. It was available in 590 liters of liftback, 610 liters respectively, in the 600 or 640 liters.

My favorite models are full-color LED Matrix světlomety nebo ergonomic sedadas, all of which have a wide range of sensors, with a fully functional unit. Premiéru značky čkoda má také head-up displej, four zobrazuje důležité informace na čelní sklo. Popu jsou vídce no individual innovative assistance systém for a například assistant vyhýbání nebo varování vystupování zozu.

Very friendly modern petrol engine and diesel engine with a weight of 1.0 to 2.0 liters. Download a variant of pneumonia-based variant (CNG) of a hybrid version of a verified plugin. Octavia is available as a standard model, with no automatic switching on the DSG system shift-by-wire. Řazení převodových stupňů tak neprobíhá mechanicky, ale elektronicky.

Pravní Octavia se objevila před 60 lety. Od té doby bylo vyrobeno p 6es 6.5 million drives. V uplynulých letech odakoda prodala used 400,000 voz a genera tohoto modelu tak tvořila přibližně celkových prodejů značky. Octavia nejprodávanějším vozem in the Czech Republic, Rakousku, ývýcarsku, Finsku, Maďarsku, Polsku, Srbsku a v Bělorusku.

automoto

                Auto code

                Octavia


Source link