Saturday , August 15 2020

Kopřivová: Snad Jarda potká uenu, která to sím bude myslet dobřeJaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6 April 2017)


| photo: Profimedia.cz

<! –->

“Jaromír as music as udělat pořádek ve svém životě. Jeho hlavní náplní otaivota is a hockey player. Až bude prostor v jeho životě pro další ženu a bude na to připravený, tak doufám, pote potká nějakou, která to sím bude myslet dobře, bude ho opečovávat as kterou bude opravdu dušťváduáváduává partnervá proává Kvá Ká Top Star.

Podle Kopřivové je jedno, zda je partnerovi pětadvacet let, nebo je to padesátník. „Všechno je to o výchově, zkušenostech a energii, kterou ten člověk má. A samozřejmě i o tom, co v životě chce. Kolikrát jsou dnes kluci v pětadvaceti dál než čtyřicetiletí chlapi. This is my spokojená, co teď mám, “qualify as finalist České Miss 2012.

“Jaromír is a hockey legend. Here's a quick look at the iconic sport and not just the Veroniky partner, "Kop Mirivové's new partner Miroslav Dubovický.

Jaromír Jágr v létě v jednom z rozhovorů prozradil, nove novému vztahu se nebrání. Láska se však podle něj nedá plánovat. "Be careful, not nebo," said the hockey player.

Jaromír Jágr se s Veronikou Kopřivovou season 2015 in Florida, I have vyučená kadeřnice a finalist Miss, křtá si přivydělávala i tancem u tyče, vydala studovat angličtinu. Oznámení o rozchodu po čtyřletém vztahu přišlo poté, with Veronika Kopřivová přestala skrývat nového p Mirítele Miroslava Dubovického, kterým strávila dovolenou (více zde).

01. June 2019 at 21:12, first archive: 09. June 2019 at 09:51

Před Veronikou Kopřivovou měl Jágr několik přítelkyň. Deluí dobu žil s modelkami Ivou Kubelkovou, Andreou Verešovou a Innou Puhajkovou. Kratší vztah měl i s moderátorkou Nicol Lenertovou.

<! –->


Source link