Saturday , August 15 2020

Karel Gott († 80) has a new hit Charlotte: V posadí byla …Hit the position Srdce nehasnou, featuring pro Karla Gotta and Charlotte napsalist Richard Krajčo, to the tune of Osoba. Hell of a duet, the record-breaking duo, by Mistrovou poslední píni.

Charlotte's girlfriend was unmarried, as Karel Gott († 80) splnil, both nazpívali duet Srdce nehasnou, four pro napsal frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo. Společnou píseň jako památku na staré časy si přitom nepřál pouze Mistr. Za nápadem stál ještě někdo jiný.

Podle serveru blesk.cz Gott v jednom z posledních rozhovorů prozradil, vším váím stála také jeho manželka Ivana. „Vždycky jsem si myslel, Kre s Krajčem si nebudeme rozumět, protože má jiný styl. A najednou jsme to zkusili a mojí ženou jsme ho požádali, aby pro mě něco napsal, “prozradil webu denik.cz.

It is very likely that we have been hit by the stalemate, since Gott's death by autopsy. Nechal se totiž slyšet, naprosto Krajěo vystihl sílu myšlenky předat dceři Charlotte v písni pohled na životní situationace, k jit ji j mohtu métét potkkat.

Somehow the duet were tied to the smutné zprávy o Gottově smrti znovu boduje. From the standpoint of hodiny being duplicated, no matter what the case or the odor of the Mistra, all the rocket launchers are rocket-propelled. Download the largest video clip on the YouTube platform with over 17 million views in about 200 times.


Source link