Thursday , November 21 2019
Home / czechrepublic / Babi Nar, Naruhito on a trip: Do Japan's Monika Babišová

Babi Nar, Naruhito on a trip: Do Japan's Monika BabišováAdd new Japanese to Naruhita (59) se osobně zúčastní premiere Andrej Babiš (65, ANO). Japan will be relegated to the title of Monikou (45).

Pededí moci novému panovníkovi from the poem of Akihita (85) vyvrcholí in a series of ritualistic obesity. Ensure that the standstill is approximately 170 hearts.

“I am very pleased with the presence of Miloš Zeman, abych zastupoval Českou republiku na intronizaci japonského císaře, “ Babekl Babiš, four times we have a slunce zdrží do žtvrtka. V plánu má schůzku's několika premiéry včetně toho japonského, jímž je Šinzó Abe.

V The Japanese byl of Sobotka

V Japonsku byl i Babišův předchůdce Bohuslav Sobotka (DSSD) v červnu 2017. Tokyo navy tower in Hirošimu a Kjoto. I on se pšitom sešel s premiérem Abem, Blesk Zprávy přitom byly přímo u této návštěvy, kdy se ýesk v premiere vydal do Japonska po dlouhých 12 letech. Sobotka se tehdy setkal i s Naruhitem coby korunním princem.

Bohuslav Sobotka's Japanese prince Naruhitem, the nun of sexBohuslav Sobotka's Japanese prince Naruhitem, the nun of sex | vlada.cz

"Thank you very much that, if you are a republican republic, albeit with a special emphasis, more protests are to be made in the 80's.

Ajajaj se o o o o č oou o č očou o oouou udududou ud h hou udououou žžou žčž žžž a má celou řadu konkrétních znalostí o tom, napýíklad přínos repeské republiky pro světovou culturou, "dodal tehdejší premiere.


Source link